2726
عنوان

دوستان يه لحظه بياين

69 بازدید | 12 پست

پسرم سه سالشه..از يك سال و نيم به بعد همش از گوشه ى چشم نگاه ميكنه..چشماش اصلا انحراف نداره..بيشتر هم زمانى كه تلوزيون نگاه ميكنه اين حالت و داره..از همون زمان هم بينايى سنجى برديمش هم پيش دكتر متخصص.معاينش كردن و گفتن هيچ مشكلى نداره چشماش..باز دوباره ٦ماه پيش طاقتم نيومد دوباره بردمش پيش يه دكتر متخصص ديگه بازم همه جوره معاينش كرد گفت حتى يه ذره هم ضعف بينايي نداره..واقعا كلافه شدم پس چرا مدام از گوشه چشم نگاه ميكنه؟ميترسم چشماش كج بمونه..بعضيا ميگن شايد عادت كرده!ممكنه از عادت باشه؟كسى با اين مشكل برخورد داشته؟؟

اينم بگم اين مرداد كه سه ساله بشه دوباره قصد دارم ببرمش دكتر

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنیدمشکل ازچشاشه؟؟؟؟

مثلا از علائم بيمارى اوتيسم هم كج نگاه كردن هست..ولی پسر من علائم دیگه اوتیسم‌و نداره..وخداروشکر واقعا بچه طبیعی و نرمالیه..مثل بچه های دیگه

2728
پس علائم دیگه اوتیسم نداره حتماعادت کرده ب اینجورنگاکردن

اطرافیانمم میگن عادت کرده..ولی آخه مگه میشه از عادت☹️

میشه راسش خواهرمن اینجوری بودبعدها فهمیدیم آسپرگرداره

راستش الان دربارش تو گوگل تحقیق کردم فکر نمیکنم پسرم مبتلا باشه اصلا علائمی که گفته رو نداره...کاملا طبیعیه..مثل بچه های دیگه

نوع خفیف اوتیسم میشه گفت..حرف زدن هوش کلامی خوبه..امااجتماعی نیستن رفتارای وسواسی وتکراری دوس دارن ه ...

نمیدونم بخدا..من هنوز تفاوتی نسبت به بچه های دیگه احساس نکردم..رفتار اجتماعيش هم خوبه..دعا ميكنم ازينجور مشكل ها نداشته باشه☹️☹️

ممنونم دوستم كه وقتتو برام گذاشتى😘🙏