2726
عنوان

خانمایی ک باردارن یا بچه دارن بیاین لفطاااااا😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 33 پست
عزیز یعنی منم از الان نتو ترک کنم  اخ چجووری

دکترم میگفت امواج گوشی وحشتناک.باعث رفلاکس   و عدم رشد جنین میشه. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
مرسی عزیز دلم، بچه ام پسره 😊 ایشالا واسه شما دوقلو باشه یکی پسر يكي دختر، سخت هست نگهداریش ولی لاقل ...

درسته😅😅😅😅خوب میششششه

عزیزم میتونم ویاراتو بدونم چیا دلت میخاس

وضعیتتت چجوری بود

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نت موبایل واقعا ضرر داره. من فقط با وای فای. مودم دور بود ازم. من تهرانم. میشه استرس نداشت . من واقع ...

منم از وای فای استفاده میکنم، استرس تو خون ام هست متاسفانه 😞 از مامانم بهم ارث رسید، امیدوارم بچه ام در این زمینه به خانواده پدریش بره، کاملا خونسرد و بیخیال 😏 باز تمام سعیمو میکنم که در آرامش باشم 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
دکترم میگفت امواج گوشی وحشتناک.باعث رفلاکس   و عدم رشد جنین میشه.

اها من میگفتم از الان زوده پ منم دیگ از نت استفاده نمیکنم

مرسی عزیز

2728
منم از وای فای استفاده میکنم، استرس تو خون ام هست متاسفانه 😞 از مامانم بهم ارث رسید، امیدوارم بچه ا ...

عزیز زیاددددددد قران بخون ک باعث میش بچه اروم باش

درسته😅😅😅😅خوب میششششه عزیزم میتونم ویاراتو بدونم چیا دلت میخاس وضعیتتت چجوری بود

من با آی وی اف باردار شدم عزیزم، سه ماه اول همش کسل بودم و خوابالو، میلم به غذا کم بود، کم کم تهوع و اینا تا هفته های 11_13 که دیگه اوجش بود، گلاب بروی شما چن بارم بالا آوردم، اما بعد 13 کمتر و کمتر شد، بیشتر میلم به ترشی و شوری بود، چیزی که زیاد خوردم گوجه سبز با نمک و نمک سبز بود، البته من فشار پایینم، وگرنه تو بارداری نمک رو باید مراقبت کنی که فشار خون بارداری نگیری، 

عزیز زیاددددددد قران بخون ک باعث میش بچه اروم باش

میخونم تقریبا، هر روز سوره حجرات، والعصر، آیه الکرسی رو میخونم، دوس دارم بیشتر بخونم، یکمم تنبلی یکمم دغدغه زندگی اجازه نمیده 

من با آی وی اف باردار شدم عزیزم، سه ماه اول همش کسل بودم و خوابالو، میلم به غذا کم بود، کم کم تهوع و ...

اها مرسی عزیزم 

من بستنی دلم میخاد لواشک گوجه سبزم میخام...پنیر با خیار گوحه ام دلم میخاد کاهوام 😁😁

میخونم تقریبا، هر روز سوره حجرات، والعصر، آیه الکرسی رو میخونم، دوس دارم بیشتر بخونم، یکمم تنبلی یکم ...

بازم خوب میخونی 

ارع ادم وقت نمیکنه ولی عزیز تا میتونی بخون

اها مرسی عزیزم  من بستنی دلم میخاد لواشک گوجه سبزم میخام...پنیر با خیار گوحه ام دلم میخاد کاهو ...

چه جالب!  همه اینا که گفتی منم دلم میخاست و میخاد 😊  نکنه پسره عین کن 😍

بازم خوب میخونی  ارع ادم وقت نمیکنه ولی عزیز تا میتونی بخون

باشه چشم، سوره یوسف و یس میگن واسه زیبایی بچه مفیده، قراره اونا رو هم تو برنامه ام بگنجونم 😊 البته تو نت بچرخی واسه هر ماه یه سوره خاص دارن، و میوه خاص، مثلا ماه دوم اگه اشتباه نکنم 3 عدد عناب که روش سوره توحید خوندی ناشتا خوبه، ماه سوم هم سیب بود، هر ماه یه چیز خاص، جالبه، سرگرم میشی 😊

چه جالب!  همه اینا که گفتی منم دلم میخاست و میخاد 😊  نکنه پسره عین کن 😍

😅😅😅واقعاااا..برو بخور نوش جونت😘

خودم هر دوشو دوس دارم ولی شوهرم از حرف زدنش میفهمم پسر دوس داره 😀

باشه چشم، سوره یوسف و یس میگن واسه زیبایی بچه مفیده، قراره اونا رو هم تو برنامه ام بگنجونم 😊 البته ...

خیییلی جالبه حتما انجام میدم اگ ازمایشم خوب پیش بره 

دوس دارم انجامش بدم😅😅

😅😅😅واقعاااا..برو بخور نوش جونت😘 خودم هر دوشو دوس دارم ولی شوهرم از حرف زدنش میفهمم پسر دوس داره ...

عزیزم 😊 چه فرقی میکنه پسر یا دختر!  سالم و صالح باشه جفتشون هدیه خدا هستن، تربیت که درست باشه پسر و دختر فرقی نداره 

خیییلی جالبه حتما انجام میدم اگ ازمایشم خوب پیش بره  دوس دارم انجامش بدم😅😅

ایشالا مثبته و بارداری و زایمان راحتی در پیش داشته باشی ❤😍

2706