2703
2553

عزیزا اول بگین بتاتون چن بود؟؟

علائمتون چیبود ؟؟

بچتون چیشد(جنسیت)؟؟

مراقبتهایه بارداریو بمنم یاد بدین چ بخورم چ نخورم چ کاراییو میتونم بکنم چ کاراییو ن؟؟

خودم بتام بعد دو روز تاخیر ۲۷۸ بود باید ی هفته بعد بازم تکرار کنم فعلا فقط میخام از تجربه هاتون استفاده کنم

ایشاالاه نی نی هاتون صحیح سالم باشن 🥰💗

ممنون از جواب دهیتون 😘😊

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤

فردای موعد ۱۵۰۰ بود. فقط درد سینه داشتم. بچم دختر. سبزیجات و میوه زیاد بخور. اصلا به خودت استرس وارد نکن. زیاد بیرون نرو چون هوا الودس‌. اگر گوشی دستت بزار رو حالت هواپیما

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین کاربرو یه دکترخیلی خوب ومتبحر خودش همه چیزو بهت میگه آزامایش بتاروهم چندروز دیگه تکرارکن که مطمئن بشی داره بالامیره اسید فولیکم بخور همه سوالاتم بنویس ازدکتربپرس

شادزی 
2456
فردای موعد ۱۵۰۰ بود. فقط درد سینه داشتم. بچم دختر. سبزیجات و میوه زیاد بخور. اصلا به خودت استرس وارد ...

مرسی عزیزه دلم ایشاالاه بارداریت بسلامتی

اولین کاربرو یه دکترخیلی خوب ومتبحر خودش همه چیزو بهت میگه آزامایش بتاروهم چندروز دیگه تکرارکن که مط ...

مطمئن شم میرم دکتر😊

مرسی عزیزم حتما همین کارو میکنم😘😘

مرسی عزیزه دلم ایشاالاه بارداریت بسلامتی

دخترم ۸ ماهش 😂😂😂😂 ببین دخترم و دختر خواهرشوهرم ۴۵ روز فرق دارن. من کل ۹ ماه نشستم خونه و قرآن خوندم و بی استرس‌ . اون همش بیرون بود و استرس و هی دکتر عوض کرد. الان بچه اش خیلی مریض‌. فقط بدون آرامش بارداری خیلیییی مهم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
دخترم ۸ ماهش 😂😂😂😂 ببین دخترم و دختر خواهرشوهرم ۴۵ روز فرق دارن. من کل ۹ ماه نشستم خونه و قرآن خو ...

بازم سلامت باشه😅😅😅😅

مرسی عزیزم همسرمم میگ استرس نداشته باش اروم باش حتماااا بارداری 😊ازمایشمو بگیرم خیالم راحت میشه همه بهم میگن خوبه بارداری اما بخاطره گفتن دکتر ک کمه فکرم ب هم ریخته ولی سعیمو میکنم عزیز😘😘😘😘

2714
فردای موعد ۱۵۰۰ بود. فقط درد سینه داشتم. بچم دختر. سبزیجات و میوه زیاد بخور. اصلا به خودت استرس وارد ...

استرس که نمیشه نداشت!  ناخواسته میاد 😕 میوه و اینا رو موافقم، حالت هواپیما رو نمیدونستم!  جالب بود واسم، تاثیر داره واقعا؟  اینکه وای فای روشن باشه و گوشی حالت هواپیما باشه خوبه؟!  آخه بیشتر شنیدم وای فای تاثیر بد داره!  هوای آلوده هم واسه اونا که تهرانن و شهرای بزرگ درسته، خدا رو شکر ما شمال کشوریم، سرشار از اکسیژن، فقط پول و کار و کاسبی خبری نیست 😁

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
استرس که نمیشه نداشت!  ناخواسته میاد 😕 میوه و اینا رو موافقم، حالت هواپیما رو نمیدونستم!   ...

ایشاالاه فرشته ی کوچولدت بسلامتی دنیا بیاد عزیز

بازم سلامت باشه😅😅😅😅 مرسی عزیزم همسرمم میگ استرس نداشته باش اروم باش حتماااا بارداری 😊ازمایشمو ...

من بتام 200 بود، نگران نباش حتما بارداری 

استرس که نمیشه نداشت!  ناخواسته میاد 😕 میوه و اینا رو موافقم، حالت هواپیما رو نمیدونستم!   ...

نت موبایل واقعا ضرر داره. من فقط با وای فای. مودم دور بود ازم. من تهرانم. میشه استرس نداشت . من واقعا بارداری پر از آرامش داشتم فقط میخوردم 😂😂😂

نت موبایل واقعا ضرر داره. من فقط با وای فای. مودم دور بود ازم. من تهرانم. میشه استرس نداشت . من واقع ...

عزیز یعنی منم از الان نتو ترک کنم 

اخ چجووری

ایشاالاه فرشته ی کوچولدت بسلامتی دنیا بیاد عزیز

مرسی عزیز دلم، بچه ام پسره 😊 ایشالا واسه شما دوقلو باشه یکی پسر يكي دختر، سخت هست نگهداریش ولی لاقل با یه بار بارداری 2 تا بچه داری، دیگه هی در گوشت نمیگن دومی دومی 😁

2706