2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دور شکمت چنده عزیزم؟ وزن چی

با وزن من کار ندارن . نسبت ب اندازه شکم . وزن بچه رو میگن تقریبی. قشنگ با دستش همه جای بچه رو اندازه میگیره . میگه این فلانشه این فلانشه ..😓

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728

منم موخوام خداااااجونم .خدا دوساله صدات میکنم میگن کفرمیکنی وزوری میخوایی ازخدا .اماخب کاربنده افتادن ب پای خداشه .سگت میشم 😥😥😥😥

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
😐😐😐زیاد واضح نیس تاحالا نرفتی دیگه؟خیلی طولانی نشد کنترلت؟

چرا نوشته ک .اون ضرب دره همفتمه 

سمت راستش وزن بچه 

هفته دیگه بازم وقت دارم . نه عزیزم سونو نمیدن.. مدلشون با دکترای ایران فرق داره..

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
منم موخوام خداااااجونم .خدا دوساله صدات میکنم میگن کفرمیکنی وزوری میخوایی ازخدا .اماخب کاربنده افتاد ...

عزیزم اینجوری نگو ایشالا میشه سروقتش خدا بهت میده من قبل بارداری یه مدت نمیشد یه سرتحقیقات کردم اگه سوالی داشتی بپرس حتما کمکت میکنم

2738
عزیزم اینجوری نگو ایشالا میشه سروقتش خدا بهت میده من قبل بارداری یه مدت نمیشد یه سرتحقیقات کردم اگه ...

کفره ازخداچیزی خواستن که همه میگن؟

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
کفره ازخداچیزی خواستن که همه میگن؟

والا ما خواستیم تلاش کردیم بهمونم داد تو هم این حرفای خرافی رو اصلا باور نکن به تلاشت ادامه بده فقط گاهی وقتا خدا به بک نفریه چیزی رو دیرتر میده دلیلش این هست که میخواد تلاش و اراده ی اون ادم رو امتحان کنه پس این حرفا رو بریز دور چون بدتر باعث ناامیدیت میشه و نمیزاره به خواستت برسی