2726

من هفته ۳۲ هستم کلا ۳ بار فرستادنم . 😒

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واس من علاوه بر اینا یکیم واس۲۷هفته گف برو

مشکلیم نداشتم همینجوری گف برو چک بشه وضعیت بچه چون خ وقته سونو نرفتی😐

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
خوبه دیگه باید همین سه تارو تا الان میرفتی

حالا فک کن شرایطمم خاص بودا..اللنم هی بهشون میگم بفرستینم میگن نیاز نیس . با سانتیمتر شکمم و اندازه میگیرن وزنشو میگن😐

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
این سه بار توی چه هفتهایی بوده

یکی ک فک کنم اولیشه ۸ هفتگی .

دومی غربالگری اول تا قبل ۱۴هفتگی 

سومی انومالی ۱۶ تا ۲۰ هفته فک کنم .. 

حالا فک کن شرایطمم خاص بودا..اللنم هی بهشون میگم بفرستینم میگن نیاز نیس . با سانتیمتر شکمم و اندازه ...

خب سونوی زیاد خوب نیست که مگر در شرایط اورژانسی. من اونروز دکترم شک کرد دهانه رحمم باز شده فرستاد سونو. الکی نمیفرستن

حالا فک کن شرایطمم خاص بودا..اللنم هی بهشون میگم بفرستینم میگن نیاز نیس . با سانتیمتر شکمم و اندازه ...

متاسفانه اجازه نمیدن .. اگه دست خودم بود ک هر ماه میرفتم . 

خب سونوی زیاد خوب نیست که مگر در شرایط اورژانسی. من اونروز دکترم شک کرد دهانه رحمم باز شده فرستاد سو ...

اررره .. اما کلا من و حتی تا ۳۹ هفته هم نمیفرستن . ی رااااااست باید برم بزام😂

2706