2726
عنوان

تا حالا شده تو زندگیتون حس خلا شدید داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 24 پست
ممنون عزیزم وقتی از ته دل شاد نیستم چطوری میتونم اداشو دربیارم اصلا بلد نیستم 

عزیزم میفهمم منم ته دلم شاد نیستم همین به ظاهر شاد بودن کم کم تووجودت اثر داره ،اگه بدونی چقد مشکلات دارم ولی بااین روش تاحدودی حال خودم وخوب میکنم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
احساس میکنم اصلا دیگه توان تحمل مشکلاتو ندارم در حالیکه هر روز یه مشکل جدید جلوی پام سبز میشه

خداروشکر کن واسه چیزایی که داری ،بچه های سالمت عزیزم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میفهمم منم ته دلم شاد نیستم همین به ظاهر شاد بودن کم کم تووجودت اثر داره ،اگه بدونی چقد مشکلات ...

منم مشکلات زیادی دارم که دیگه انگار توانی برام نمونده سالهاست نذر کردم دعا کردم ولی اصلا هیچ جوره حل نمیشن به شدت به خدا هم بی اعتقاد شدم چطور میشه این همه دعا کنم این همه سال و اون حتی نیم نگاهیم بهم نکنه

2728
منم مشکلات زیادی دارم که دیگه انگار توانی برام نمونده سالهاست نذر کردم دعا کردم ولی اصلا هیچ جوره حل ...

ای داد دقیقا مثل منی عزیزم اینومیگم که نگی فقط خودت مشکل داری من بچه مریض دارم  ولی چه میشه کرد اینقد غصه خوردم سردردای وحشتناکی میگیرم ،ولی سعی میکنم حال خودم وباچیزایی که دوس دارم خوب کنم ،توهم میتونی عزیزم

شاید باید شاکر باشم شاید باید راضی باشم به همینی که هست ولی لامصب اون روح لعنتیم راضی نمیشه

اره راضی باش ،شوهرت خوب نیس؟ خانواده خوب نداری ؟ هزارتادلیل واسه راضی بودن وشاد بودن هست گلم

ای داد دقیقا مثل منی عزیزم اینومیگم که نگی فقط خودت مشکل داری من بچه مریض دارم  ولی چه میشه کرد ...

عزیزم انشالله خدا به بچت سلامتی بده  و مشکلاتت خیلی زود حل بشن🙏🙏

منم همین مشکلو دارم.

بعضی تو زندگی مشکل ندارن و راحتن.

بعضی مثل ما کلی مشکل و پشتش مشکل.

باید به حله مشکل فکر کرد ونه روحمونو اذیت کنیم.

دقیق مثله یه بلا و مصیبته هست خیلی بده.

برلی منم دعا کنید خواهشا تو زندگیم یه گشایشی شه.🌹🌹