2726

سلام بچه ها من یه مدتیه که حس خلا شدیدی دارم یعنی هر روز صبح که از خواب بلند میشم احساس میکنم یه چیزی کمه تو زندگیم و این باعث میشه هیچ انگیزه ای برای بلند شدن نداشته باشم شاید خلا عاطفی باشه چون مدتیه رابطه خوبی با همسرم ندارم در حالیکه قبلا مثل دو تا دوست بودیم ولی حتی وقتی رابطمونم خوبه این حس با منه حس کمبود یه چیزی بعضی وقتا سعی میکنم یجوری با خرید این حسو از بین ببرم ولی باز کمکم نمیکنه و دوباره این حس لعنتی میاد سراغم طوریکه حتی گاهی اوقات از شدت این حس گریه میکنم میخوام بدونم کسی تا حالا به این حس دچار شده از تجربیایتتون بگید و اینکه چکار کردید حالتون خوب شد

نه به این صورت که شما گفتی ولی خوب هست 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عادیه برای هر کسی  میش میاد این حسا 

و به این نتیجه رسیدم فقط خود ادم میتونه  باعث از بین رفتن این حسا بشه 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2728

دوستان باید به پسرم غذا بدم ولی نظراتتونو حتما میخونم اگه راهکاری دارید لطفا بگید خیلی نیاز دارم مشاورم رفتم خیلی تاثیری نداشت و این حسم بدتر شد گفتم شاید کسایی که این تجربه رو داشتن بهتر بتونن کمک کنن

نه ندارم حتی وقتیم ازشوهرم ناراحت باشم این حسوندارم چون دوتابچه دارم رسیدگی میخوان تفریحی خیاطی میکنم بیکاریمم میام نت گردی وقتم پره.شمام یه فعالیتی روشروع کن وقتت پرشه

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد

این کیست؟ استارتری با حسی سرشار از پوچی، زخمیش بر گردن

با زخمه های دم به دم کاه نفسهایش

افسانه های نوبت خود را

در ساز این

میرنده تن غمناک می نالد

وین کیست؟ گفتاری ز گودال آمده بیرون

آنگاه فوجی فیل و برج و اسب
می بیند
تازان به سویش تند چون سیلاب
او به خیالش می پرد از خواب
مسکین دلش لرزان چو برگ از باد
یا آتشی پاشیده بر آن آب
خاموشی مرگش پر از فریاد

تسکین نمی یابد به هیچ آغوش و لالایی

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
نه ندارم حتی وقتیم ازشوهرم ناراحت باشم این حسوندارم چون دوتابچه دارم رسیدگی میخوان تفریحی خیاطی میکن ...

وقتم کاملا پره چون منم یه پسر شیطون دارم ولی این حس هر لحظه با منه حتی در اوج مشغولیت 

دوستان باید به پسرم غذا بدم ولی نظراتتونو حتما میخونم اگه راهکاری دارید لطفا بگید خیلی نیاز دارم مشا ...

ادای ادمای شاد دربیار خیلی تاثیر داره الکی بخند ،من خیلی توزندگیم مشکل دارم ولی خودم فقط میتونم حال خودم وخوب کنم ،نشین کس دیگه ای حالت وخوب کنه ،به ویزگی های مثبت همسرت زندگیت بیشتر فکر کن ،موفق باشی بانو

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
ادای ادمای شاد دربیار خیلی تاثیر داره الکی بخند ،من خیلی توزندگیم مشکل دارم ولی خودم فقط میتونم حال ...

ممنون عزیزم وقتی از ته دل شاد نیستم چطوری میتونم اداشو دربیارم اصلا بلد نیستم 

صددرصدنوعی افسردگیه ک اگه رفع نشه عمیق میشه یه روانپزشک درجه 1پیداکنیدبریدپیشش

احساس میکنم اصلا دیگه توان تحمل مشکلاتو ندارم در حالیکه هر روز یه مشکل جدید جلوی پام سبز میشه

2706