2726

سلام دوستان... 

یچیزی خیلی ناراحتم کرده بحدی که از مادرشوهرم بدم میاد, اونم اینه که هیچوقت دلش نمیاد برامن خرج کنه, نه برای عقدنه عروسیم ونه حالاکه بچم دنیا اومده, حتی برای بچم هم همینطوره. تابحال هیچ کادویی بمن نداده, تاالان که بچم دنیا اومده دوتاکاسه چینی قدیمی اورده براش. من چیزی نگفتم بهش ولی خیلی بدم اومد. بچه ی من کاسه چینی قدیمی به چ دردش میخوره! اگه پول نداشت یا برای بقیه نمیخرید غصم نمیشد. نوه های قبلیش دختربودن برای اوناگوشواره خرید, برااخری که مال دخترش بود کلی سیسمونی, اخرم یه دوچرخه ی بزرگ, دیگه همه چی خرید, بعد برابچه ی من که تازه کلی هم ذوق میکرده اولین نوه ی پسرمه, دوتاکاسه اورده, عاخه من چیکارکنم باهاش. دوستم میگه این کادوش توهینه! خواسته تحقیرت کنه, ولی من میدونم برامن زورش میگیره خرج کنه, کلابرای بچه های عروساش همینه ولی برامن دیگه بیشتر. بااینکه توظاهردوستم داره, حتی بااینکه من تومان نه بارداری بودم میبردمش دکتر وخودش میگفت من راضی ب اذیتت نیستم. ولی خیلی برامن خساست بخرج میده. حتی نذاشت شوهرم برام عروسی بگیره... بااین کادویی که اورد کل خاطرات گذشته توذهنم تازه شد, از شوهرم ومامانش بدم اومد. 🙁🙁🙁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه کلی بادخترش منت گذاشتن که مامان چقدگشته تااین کاسه هاروخریده, بعد رفتم خونه ی خواهرشوهرم دیدم اونم عینشوداره وانداخته بالای یخچالش, یعنی حتی نخواسته بزاره توی دکور یاویترین, انقد ناقابله

2728

دلش میخواد برای دختراش بخره و وظیفه اش هست به اونا سیسمونی بده، سیسمونی بچه شما و دوچرخه و... را باید مادر خودتون بخرن، همونطور که میگید برای جاری هاتون هم تقریبا همینه.شما هم کادو گرون نخربراش، کار خارج از وظیفه ات انجام نده که توقعی هم نداشته باشی، در ضمن کادوش ممکنه کم و نامناسب باشه اما توهین نیست.

وای حالا خوبه واست کاسه آورده من یکی رو میشناسم مادرشوهرش واس زایمانش ی زنجیر بدل داده ب بچش🙄🙄🙄اون دیگه واقعاتوهین بوده

هیچ وقت زنهارادست کم نگیرید، تنهاموجوداتی هستند که بچه راتبدیل به مرد و مرد راتبدیل به بچه میکنند!! بله اینجوریاااس  
دلش میخواد برای دختراش بخره و وظیفه اش هست به اونا سیسمونی بده، سیسمونی بچه شما و دوچرخه و... را بای ...

بعد اگه وظیفشه به دختراش سیسمونی بده به پسراش باید چی بده؟ 

تازه کلی بادخترش منت گذاشتن که مامان چقدگشته تااین کاسه هاروخریده, بعد رفتم خونه ی خواهرشوهرم دیدم ا ...

عزیزم حق داری

اما اون پیره یه سن وسالی ازش گذشته ما که نمیتونیم به ملدرسوهرمون بگیم اینجور رفتار کن یا اونجور 

مدل تربیتیش یا فرهنگ سواد شعورش همینه 

ما باید خودمونو قوی کنیم 

که کمتر از اخلاق ورفتارشون اسیب ببینیم

ریز ببینش وکاراشو مثل یه بچه که لجباز وبداخلاقه فک کن دست تو نیست وتو کار خاصی نمیتونی بکنی هرچند کارشون زشت غیر اخلاقی وناپسند باشه

صبوری کن بیخیال باش اولویتت خودت بچه همسرت وارامشتون هست

هیچی وهیچ کس ارزش نداره ارامشتون را بهم بزنه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
دلش میخواد برای دختراش بخره و وظیفه اش هست به اونا سیسمونی بده، سیسمونی بچه شما و دوچرخه و... را بای ...

مادرم برام بهترین سیسمونی روخرید... ولی همیشه مادرشوهرم بیشترین توقع روداره,, هیچکاری هم نمیکنه برامون, این دیدشماخیلی منو ناراحت میکنه که یکی دیگه عین مادرشوهرم فکرمیکنه, من نظرم اینه پسر بیشترنیاز به کمک داره وحمایت از سمت خونوادش, آدم نباید انقد بی عدالت باشه... 

بعد اگه وظیفشه به دختراش سیسمونی بده به پسراش باید چی بده؟ 

در مورد تولد بچه پسر، هیچ وظیفه ای خانواده شوهر ندارن،فقط کادوی تولد میدن، گوسفند هم وظیفه همسرتون بوده که قربانی کنه. همه جا رسم همینه که سیسمونی با خانواده دختره، مگر اینکه از قبل با همسرت توافق کرده باشین که همسرتون بخرن.

2706