2733
2734
عنوان

چرا من بدشانس ترین بچه شدم اخه

113 بازدید | 5 پست

سلام 

من همه چیم از بقیه خانوادم کمتره 5تا برادر دارم خب

بزرگیه قدش 186  داداش بعدیم هم قدای همینه

داداش سومیم 188 هست 

بعدیم 183

اخریم هم قدای بزرگیاس

از دم چشمای درشت دارن همه چیشون از من بهتره

من قدم158 هست چرا همه خصلتای بد شده برای من اونا همشون کنکور رتبه شدن بدترینشون سومی بود که شد 1060 منطقه بعد من پشت کنکوریم 

همه چیشون از من بهتره 

همه چیشونا طرز فکر عقل استعداد قیافه حتی حس میکنم بچه سر راهیم چون هیچوقت عکس بچگیمو نداشتم و اونا همه یه البوم دارن البته خانوادم میگن تو اسباب کشی گم شدن

من بابت اینکه یه ذره حتی یه ذره شبیه اونا نیستم تعجبم البته من شبیه مادرمم چهره ام بد نیس خوبه اما اونا خیلی بهترن

شایدم اونا بچه پدر و مادرم نباشن اما اخه مگه میشه هر 5 تاشون با پدر مادرم متفاوتن قد پدر مادرمم کوتاس ها اما اینا قدشون خوبه مگه میشه مادرم 162 هست پدرمم 168 اما چرا من کوتاهمو اونا خوبن  

اونی رو ک داری شکر کن و راضی باش

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731