2726
عنوان

بنظرتون دلیل لرزیدن شکمم چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 48 پست
وا چه کاریه جلو کولر خوابیدی اصلا بچه هیچی شکم پهلوهات قلنج میکنه

اخه خیلیم سردی میخورم

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون اسپاسمه عضله ی رحمه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
نه بابا بچه 9 هفته اندازه فندقه یچی حدود چهار سانت بعدم داخل بدنته سردش نمیشه که ....خودت سردت شده ر ...

منم باهاتون هم‌نظرم 😶

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728

وای اینکارارو نکنی منم لخت جلو کولر میخابیدم رحمم تو بارداری سرد شد پدرمو در میاوورد انقد درد داشت ک نگو حتما پهلوهاتو گرم نگه دار

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
خرما و حلوا بخور 

وای خیلی ناراحتم خدایی نکرده طوریش نشده باشه😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
طوریش نشده باشه😣

نه بابا یعنی عاشق نظرات دوستانم اونجوری که تو زمستون دمای منفی 20 درجه که بیای بیرون بچه باید یخ بزنه ربطی نداره گلم اصلا نگران نباش بعدم بچه 9 هفته اصلا تکوناش حس نمیشه که ....

تو ماه های اول سردی رحم و تو ماه های آخر گرمی رحم خوب نیست

تقصیر خودمه سردی زیاد میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا یعنی عاشق نظرات دوستانم اونجوری که تو زمستون دمای منفی 20 درجه که بیای بیرون بچه باید یخ بزن ...

تکوناشو نمیفهمم فقط شکمم میلرزید قشنگ میفهمیدم  از امشب جامو عوض میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه بابا دختر😂😂😂مگه الکیه؟شمااگه جلوی کولرهم بخوابی نینیت سردش نمیشه.سرمااگه ازاون همه لایه پوست رد شه که خودت یه چیت میشه.بعدم نینی الان اونقد بزرگ نیست که شمالرزششو حس کنی.الان هنوز حرکت هم نمیکنه.از ده هفته شروع به حرکت میکنه.تازه چندهفته بعدش که بزرگتر شد تکونهاشو حس خواهی کرد.احتمالا پوست شکمت بوده.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
بابا صد در صد مطمئنم نمیدونم بقیه چی فکر میکنند 😳😅

منم هنگ کردم طبق نظریه دوستان پس زمستون احتمال یخ زدن اعضای داخلی بدنمون هست . اخه مگه میشه با وجود پوست و چربی و کیسه اب و .. جنین سردش بشه ؟ گرفتگی عضلات پهلو و شکم مادر در اثر سرما رو میشه قبول کرد بقیش رو نه بنظرم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706