1464
1459
عنوان

بنظرتون دلیل لرزیدن شکمم چی بوده؟

227 بازدید | 48 پست

بچه ها من  هفته ۹ بارداری هسم دیشب جلو کولر خوابیده بودم پتوهم روم بود ولی چن بار  تا صبح شکمم میلرزید وقتی تکون میخوردم. بنظرتون بچم سردش شده بوده؟

آیا خطرناکه از صبح همش ناراحتم میگم بلایی سرش نیومده باشه

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره 20 سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)

اره بچت سردش شده دیگه اینکارو نکن 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍                                                      من این ماه😊مامان میشم😍

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1475
اره بچت سردش شده دیگه اینکارو نکن 

طوریش نشده باشه😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره 20 سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)

راستی دوش اب گرم و سرد اصلا نگیری ها فقط ولرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍                                                      من این ماه😊مامان میشم😍
1334
طوریش نشده باشه😣

ایشاالله هیچیش نشده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وا چه کاریه جلو کولر خوابیدی

اصلا بچه هیچی شکم پهلوهات قلنج میکنه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
1474
وا چه کاریه جلو کولر خوابیدی اصلا بچه هیچی شکم پهلوهات قلنج میکنه

اخه خیلیم سردی میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اون اسپاسمه عضله ی رحمه

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
نه بابا بچه 9 هفته اندازه فندقه یچی حدود چهار سانت بعدم داخل بدنته سردش نمیشه که ....خودت سردت شده ر ...

منم باهاتون هم‌نظرم 😶

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...

وای اینکارارو نکنی منم لخت جلو کولر میخابیدم رحمم تو بارداری سرد شد پدرمو در میاوورد انقد درد داشت ک نگو حتما پهلوهاتو گرم نگه دار

کاش روی پیشونی آدمایی که دارن زیر بار غصه‌هاشون له می‌شن یه چیزی نوشته بود تا بقیه کمی مراعاتشون رو می‌کردن.مثلا نوشته بود: این آقا دارد از صدمین جایی که فرم پر کرده و استخدام نشده برمیگردد،این خانم سالهاست بغل نشده،این آقا را دارند می‌گذارند خانه‌ی سالمندان،این خانم مادرش مریضی صعب‌العلاج دارد،این آقا قول داده تابستان برای پسرش دوچرخه بخرد ولی پول ندارد،این خانم تا حالا کسی عاشقش نشده،این آقا خیلی حالش بد است و اگر یقه‌اش را بگیریدامشب خودش را می‌کشد...این آدم شکستنی‌ست..
1457