1472
1459
عنوان

بنظرتون دلیل لرزیدن شکمم چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 48 پست
اخه من تو روزش خیییییلی سردی خورده بودم از داخل هم رحمم سرد بوده

نه.چیزی نمیشه.من توبارداری هرخوراکی که اطرافم وجود داشت خوردم بس که شکمو شده بودم.هیچی هم نشد.نگران نباش.چیزی نمیشه.بچه جاش امنه.از ترشی و شور خونگی  بگیر تا شیرینی تر و آش و شعله زردو آجیل و هرچی که فکرشو کنی.بچم تازه پهلوون هم شده بود تپلی بدنیا اومد.حساس نباش.فقط نمک نخور و ماههای آخر فلفل  و نعناع نخور که بچت اگزما میگیره.اوایل و اواخر هم شربت زعفرون نخور.باقیشو آزاد باش.😉

واین نیز........بگذرد🤔☺
جنسیت نینیت انشاالله مشخص شد بیا بگو ببینم حدسم درست بوده یا نه 😍

تحت نظر پزشک طب سنتی هستم بهم عناب و عرق چنار و گل ختمی و گل بنفشه داده همشم فوق العاده سرد. اخه فکر میکرد بچه قبلیم از گرمی سقط شده

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره 20 سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

اخه من خییییلی زیاد سردی میخورم همش چیزای سرد میخورم. چون دس پاهام داغه. مثل عرق چنار ماست دوغ و...

عرقیجات و جوشونده نخور یه موقع ضرری داره که آدم ازش بی اطلاع هست.ولی دوغ و ماست کاری نمیکنه.تازه بدنت هم واسه شیردهی و واسه بدن نینیت کلسیم ذخیره میکنه.

واین نیز........بگذرد🤔☺
نه.چیزی نمیشه.من توبارداری هرخوراکی که اطرافم وجود داشت خوردم بس که شکمو شده بودم.هیچی هم نشد.نگران ...

من از اسفند ماه رژیم غذایی دارم . بادمجون و سیر   و فلفل و ادویه و جگر و کله پاچه و موز و انبه و خیلی چیزای دیگه نمیخورم. اینقدر سخت شده غذا خوردنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره 20 سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
1473
تحت نظر پزشک طب سنتی هستم بهم عناب و عرق چنار و گل ختمی و گل بنفشه داده همشم فوق العاده سرد. اخه فکر ...

نه عزیزم بچه از گرمی سقط نمیشه که دیگه این عرقیجاتو نخور عزیزم دکترت بهت آسپرین نداده؟منم یه سقط تو هفته دهم داشتم بعد تشکیل شدن قلب دکتر تو بارداری بعدیم بهم اسپرین داد کفت احتمالا خون تو جفت لخته شده جنین سکته کرده 

من از اسفند ماه رژیم غذایی دارم . بادمجون و سیر   و فلفل و ادویه و جگر و کله پاچه و موز و انبه ...

چه کاریه بابا هر چی دلت میخواد بخور از غذا و میوه ...عرقیجات نخور گلم ببین من مامان سه تا بچم تجربه ام از شما خیلی بیشتره

من از اسفند ماه رژیم غذایی دارم . بادمجون و سیر   و فلفل و ادویه و جگر و کله پاچه و موز و انبه ...

جگرو کله پاچه رو موافقم ولی بقیش واسه چیه؟🤔از هرچیزی بخوری ویتامینهای مختلف وارد بدنت میشه.زنعموم رژیم گرفت بچش ۲۶۰۰ بدنیا اومد من همه چی خوردم بچم ۴۱۲۰ بدنیااومد.تو یک روز باردارشده بودیم با فاصله چندروز از هم زایمان کردیم.تازه یادمه یک بار دوسه تا جگرهم خورده بودم.هفته آخربارداری هم هوس کله پاچه کرده بودم باشوهرم رفتیم زدیم بر بدن😁

واین نیز........بگذرد🤔☺
نه عزیزم بچه از گرمی سقط نمیشه که دیگه این عرقیجاتو نخور عزیزم دکترت بهت آسپرین نداده؟منم یه سقط تو ...

ن فقط مولتی ویتامین داده با شیاف

1
5
10
15
20
25
30
35
40