1822
1823
عنوان

بنظرتون دلیل لرزیدن شکمم چی بوده؟

227 بازدید | 48 پست

بچه ها من  هفته ۹ بارداری هسم دیشب جلو کولر خوابیده بودم پتوهم روم بود ولی چن بار  تا صبح شکمم میلرزید وقتی تکون میخوردم. بنظرتون بچم سردش شده بوده؟

آیا خطرناکه از صبح همش ناراحتم میگم بلایی سرش نیومده باشه

دختره 20 سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825
اره بچت سردش شده دیگه اینکارو نکن 

طوریش نشده باشه😣

دختره 20 سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
1841

وا چه کاریه جلو کولر خوابیدی

اصلا بچه هیچی شکم پهلوهات قلنج میکنه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
1794
وا چه کاریه جلو کولر خوابیدی اصلا بچه هیچی شکم پهلوهات قلنج میکنه

اخه خیلیم سردی میخورم

اون اسپاسمه عضله ی رحمه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
نه بابا بچه 9 هفته اندازه فندقه یچی حدود چهار سانت بعدم داخل بدنته سردش نمیشه که ....خودت سردت شده ر ...

منم باهاتون هم‌نظرم 😶

با احمق بحث نکن ، بگذار در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند .

وای اینکارارو نکنی منم لخت جلو کولر میخابیدم رحمم تو بارداری سرد شد پدرمو در میاوورد انقد درد داشت ک نگو حتما پهلوهاتو گرم نگه دار

عضو گروه بنفش💜💜وزن اولیه بعد زایمان ۱۰۵ وزن فعلی ۹۷   وزن هدف ۷۵😍     قول میدم دیگ ناامید نشم پر قدرت شروع کنم 🤝🤝🤝🤝
1845