2733
2734
عنوان

واسه شام مهمون دارم بیاین منوی پیشنهادیتونو بگین😎😘

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 84 پست
کشک بادمجون

بنطرت کشک بادمجون و سوپ خوب میشه؟

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دلمه بادمجان. گوجه. فلفل.   فیله مرغ هم کنارش سوخاری کن.    سیب زمینی سرخ کرده.      اگه تعارف  کردن فقط برنج و مرغ بذار. اگه مطمینی تعارف نکردن نذارپلوخورشتی. یا سالاد ماکارونی. سالاداولویه باهم خوبه. 

سالادکاهو 

2728
كلم پلو شيرازي😋😋😋😋 لازم ب ذكرِ تا حالا نخوردم ولي دوسش دارم    

یبار درست کزدم زیاد جالب از اب در نیومد😄

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
2738

به گفته اونا چیکار داری شاید دارن تعارف میکنن زرشک پلو درست کن یا ماهی

ای کسانی که😌یک کلمه رودوبار تکرار میکنید........      مثلا:پشه مشه .کفتر مفتر😆هنگامی که باکلماتی چون 😌شیرینی،چمدون وقمه😌مواجه میشوید چه میکنید😂😂😂😂هواستون به منه یا دارید تکرار میکنید😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ته چین درست کن البته فقط برنجو ته چین درست کن ینی با ماست و زعفرون و روغن دمش کن مثل کیک میشه 

ما تو آخرین مهمونیمون این حرکتو زدیم خیلی خوب بود

و کنارش هم چیزای دیگه

مثلا جوجه بذار

و سالاد الویه درست کن تو جامبو شلز بریز خیلی شیک و خوشمزه میشه

به اضافه بورانی بادمجون من کلا عاشقشم

😍

الويه

دیشب خوردن🤔

2706