1265
1254

نمیدونم چی درست کنم واقعا!

مهمونم گفت شام سبک درست کنی و پلو خورشت و اینا نباشه.

حالا زشت نیس اینجوری؟

چیا درست کنم بنظرتون؟

بزووووووودی در این مکان خبر بارداری داده شده و تیکر آن نصب خواهد شدددددد  من مطمینممم امام رضا خییییییلی زود حاجتمو میده انشاالله  

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1279
پیتزا

فست فودی نباشه عزیزم🙄

بزووووووودی در این مکان خبر بارداری داده شده و تیکر آن نصب خواهد شدددددد  من مطمینممم امام رضا خییییییلی زود حاجتمو میده انشاالله  
1274
کوکو سبزی 

اخه میترسم زشت باشه در این حد😣

1264
کشک بادمجون

بنطرت کشک بادمجون و سوپ خوب میشه؟

وقتی خودش اینجوری گفته کشک بادمجون بهش بده آب دوغ خیار 😑😑😑 ولی میتونی سالاد الویه ...ماکارونی ...

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁

دلمه بادمجان. گوجه. فلفل.   فیله مرغ هم کنارش سوخاری کن.    سیب زمینی سرخ کرده.      اگه تعارف  کردن فقط برنج و مرغ بذار. اگه مطمینی تعارف نکردن نذارپلوخورشتی. یا سالاد ماکارونی. سالاداولویه باهم خوبه. 

سالادکاهو 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنطرت کشک بادمجون و سوپ خوب میشه؟

نه کشک بادمجون و سوپ به نظرم خوب نمیشه کنار هم 

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁
1280