2410
2553
عنوان

بخدا دیگه از دست مادرشوهرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 26 پست
 استارتر با سیاست درست شوهرتو بکش سمت خودت من چهارده ساله عروسی کردم هیچ وقت رو در رو نرفتم به ...

بخدا واسه شوهرم هیییییچی کم نمیزارم جوری که خودش بهم میگه از وقتی اومدیم خونه خودمون ارامشم و خوشحالیم بیشتراز وقتیه که خونه پدرم بودم اما مادرش نمیدونم چجوری با یه تلفن با یه خمه ابرو انقد تاثیر میزاره روش

من خودم همش چوب بی سیاستیم رو خوردم ولی دخترعموم شرایط شما رو داشت خدامیدونه چقدر زجر کشید تو دوران ...

ماهم ماشین خریدیم همینو شوهرم گفت به مادرش اما مادر افریتش کوتاه نمیاد که میگه دقیق باید بگید پولشو از کجا اوردید کی خریدید با نام کی خریدید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط یاد کاراش میوفتم میگم انشالله سر دخترش بیاد اما بازم نمیفهمه میدونم 

چوب خدا صدا نداره.

به قول قدیمی ها که میگن خدای هممون یکیه،باید بگم خدا به همه ی ما به یه چشم نگا میکنه،مطمئن باش خدا خودش میدونه باهاشون چیکار کنه.فقط شما اروم باش و به اعصابت مسلط

چقدر خنده به سیمای شما می آید  

در این كه دخالت مادرشوهرت اشتباهست كه شكی نیست

ولی شما هم كار درستی نكردی كه رفتی خودت به مادرشوهرت گفتی حالا چه مستقیم چه غیر مستقیم ... این كارت باعث شد نه تنها دخالتاش كمتر نمیشه بلكه در مقابلت جبهه گیری میكنه و كوچكترین تغییر مثبتی تو خودش ایجاد نمیكنه و شاید تو ظاهر باهات خوب باشه ولی باهات لج میوفته... باید رو رفتار شوهرت كار كنی كه حرف شنویش از مادرش كمتر شه كه اینم زمان بر هستش باید صبور باشی .... نه اینكه بری به مامانش بگی

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...
2456

اصلا دیگه رفت و امد نکن اصلا
زنگ نزن تماساشم جواب نده

ب همسرتم بگو زندگیمو دارن از هم میپاشن منم برای بقای زندگیم اینکارو میکنم 

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
چوب خدا صدا نداره. به قول قدیمی ها که میگن خدای هممون یکیه،باید بگم خدا به همه ی ما به یه چشم نگا م ...

ببین یه زن چقدر میتونه کرم باشه شوهرم بهش پیام داده که مامان دوس دارم بیام ببرمت بهش زهرا بهش تو جواب گفته با زنت برو من سوار ماشین شما نمیشم هیچ وقت همشم به خاطر اینه که چرا دقیق به من نمیگید چجوری ماشین خریدید

در این كه دخالت مادرشوهرت اشتباهست كه شكی نیست ولی شما هم كار درستی نكردی كه رفتی خودت به مادرشوهرت ...

من فقط رفتم بهش گفتم مامان ترخدا انقد بهم نگو طلاهات کجاس طلاهاتو بنداز طلاهات الان انقده قیمتش گفتم مگه طلاهارو شوهرم واسم نخریده ترخدا انقد دربارشون پرسوجو نکنید بزارید استقلال داشته باشیم

ببین یه زن چقدر میتونه کرم باشه شوهرم بهش پیام داده که مامان دوس دارم بیام ببرمت بهش زهرا بهش تو جوا ...

خب این مادرشوهر مشخصه حسادت داره و میخواد از همه کارتون سردربیاره.

شما همیرتونم باید باهاتون همراه باشه وگرنه تنهایی نمیتونی کنترلش کنی

2714
اصلا دیگه رفت و امد نکن اصلا زنگ نزن تماساشم جواب نده ب همسرتم بگو زندگیمو دارن از هم میپاشن منم بر ...

ای  شوهر من ادمیه که بگم نمیام خونه مادرت بدتر سر لج میوفته و میره ور دل مامانش حالا اونم هرچی حق و ناحق بگه حرفشو قبول میکنه

خب این مادرشوهر مشخصه حسادت داره و میخواد از همه کارتون سردربیاره. شما همیرتونم باید باهاتون همراه ...

اره حسادت میکنه قشنگ میفهمم اینو ولی شوهرم انقد از بچگیش مادرش پیشش ناله زده که من سختی کشیدم اصن نمیتونه به مادرش بگه مادر من کارت مثلا اشتباهه مثلا زندگیم آتیش داره میوفته چون میترسه که ناراحت بشه انشالله فقط خدا جوابشو بده خدا زندگیه منو از دست این شیطان مظلوم نما نجات بده

[QUOTE=93488467]اره حسادت میکنه قشنگ میفهمم اینو ولی شوهرم انقد از بچگیش مادرش پیشش ناله زده که خدا کمکت کنه.

ولی به همسرتم صحبت کن بگو زندگی منم مهمه

تو خونه واسه شوهرم غذایه موردعلاقشو درست میکنم خونه همیشه مثل گل تمیزه میزارم تلویزیون هرچی دوس داره نگاه کنه هرموقع دوس داره بخوابه سکوت میکنم از نظر رابطه جنسیم همه جوره همراهشم میگه بریم بیرون سریع پامیشم و هرچیز دیگه که فکرشو کنید انجام میدم تا سمت منو زندگیش باشه اما مادرش با یه سلام کردن سرد همه چیزو بهم میریزه