2703
2553

سلام..تو تاپیک قبلیم گفتم که میخوام برم با مادرشوهرم صحبت کنم دست از دخالتاش برداره رفتم و خیلی محترمانه بدون اینکه بی ادبی کنم با مثال زدن دخترایه خودش باهاش صحبت کردم اونم گفت اره راس میگی اصلا تو روم نه ناراحت شد نه چیزی گفت حرفمو تایید کرد دیروز دیدم شوهرم با اخمو تخم اومده میگه اره با مامانم حرف زدم از دستت ناراحته میگه زنت بهم گفته به تو ربطی نداره زندگیه من منم گفتم خب اره من محترمانه جوری که بهش برنخوره بهش گفتم که زندگیمون به خودمون مربوطه بچه ها تو نامزدی یه جور اذیت میکرد با رفتاراش الانم که چهار ماهه اومدم خونه خودم اینجوری یا پشت تلفن یه چیز به شوهرم میگه یا تو اتاقی جایی تنها گیرش میاره یه چیز میگه تو زندگیه من تنش و استرس وارد میکنه باعث میشه با شوهرم بحث کنم بعد خودش راحت تو خونش نشسته پای گوشی و با دختراش و نوه هاش خوش میگذرونه بدونه اینکه بفهمه تو خونه من چخبره...بچه ها خسته شدم ازش شوهرمم مثلا الان باهاش حرف میزنم قبول میکنه کارایه مادرشو اما بعد یه ساعت همه چیز یادش میره و روز از نو و روزی از نو اصلا انگار زنیکه پسرشو جادو کرده انتظار داره هرکاری میخوایم کنیم سریع باهاش درمیون بزاریم مطلع بکنیمش اما اگه مادرشوهر دختراش تو زندگیه دختراش دخالت کنن تیکه پاره میکنه همشونو نمیدونم دیگه چیکار کنم بخدا قسم تاحالا نه از محبتی به خانواده شوهرم دریغ کردم نه تاحالا بی احترامی کردم بهشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تونباید علنن باش مخالفت کنی

باید جوری با شوهرت رفتار کنی ک در ظاهر با مادرشی ولی باطن کار خودتو بکنی

سعی کن تسلطتو بیشتر از مادر باشه با رفتارای زیرکانه

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود
2720

موندم تو کار بعضی مادرا که اگر واقعا پسراشون رو دوست دارن چراااا اینقد تنش تو زندگیشون ایجاد میکنن؟

واقعا برام سواله

اینا مگه خودشون دختر ندارن و از  خدا نمیترسن

شما دوست عزیز اگر زندگی و همسرت رو دوس داری باید بسازی و راهکارهای زیادی رو امتحان کنی تا بتونی همسرتو باخودت همراه کنی

چقدر خنده به سیمای شما می آید  

به مادر شوهرت بگو تو فکر میکنی پسر تو پر کنی اعصاب من خورد میشه!

من یبار به م ش گفتم تو منو اذیت کنی منم میرم خونه ...خون پسر تو میکنم تو شیشه 😁

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2714
اشتباه اصلی رو وقتی کردی که رفتی باهاش حرف زدی ‌‌‌‌‌...این چیزا باحرف زدن درموردشون بدتر میشه...باید ...

واقعا چجوری غیر مستقیم راهشو ببندم وقتی علنی داره میگه همه چیزو باید به من بگید و اگر نگیم اینجوری ابراز ناراحتی میکنی به شوهرم سرد رفتار میکنه و اونو میندازه به جون من

دختر خوب  از این به بعد حرف سیاسی با م ش داشتی وقتی شوهرت هست بگو

عزیزم جلو خودش مادرش حرف زدم خودش دید بی ادبی نکردم اما اون انقد موذی هست میدونه چجوری خودشو به مظلومیت بزنه 

استارتر با سیاست درست شوهرتو بکش سمت خودت من چهارده ساله عروسی کردم هیچ وقت رو در رو نرفتم بهشون بگم ولم کنید دخالت نکنید

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
موندم تو کار بعضی مادرا که اگر واقعا پسراشون رو دوست دارن چراااا اینقد تنش تو زندگیشون ایجاد میکنن؟ ...

فقط یاد کاراش میوفتم میگم انشالله سر دخترش بیاد اما بازم نمیفهمه میدونم 

واقعا چجوری غیر مستقیم راهشو ببندم وقتی علنی داره میگه همه چیزو باید به من بگید و اگر نگیم اینجوری ا ...

من خودم همش چوب بی سیاستیم رو خوردم ولی دخترعموم شرایط شما رو داشت خدامیدونه چقدر زجر کشید تو دوران عقدش و بعد عروسیش از یه جایی به بعد قلق شوهرش اومد دستش باهم حرفاشون یکی شد مثلا ماشین خریدن تا سندش رو زدن به خانواده شوهرش گفتن ناراحت شده بودن ولی چون شوهرش گفته بود میخواستم قطعی بشه بعد خوشحالتون کنم دیگه نتونسته بودن حرف بزنن...

خدایا شکرت❤
2706