2703
2553
عنوان

اخخخخخ الان وقت اومدنشش بود😶😤

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخ نمیدونیییی چ خابی بود بعدش هر چقد خاستم برگردم اون قسمتش نششد خابممم پرید😬😬

برای منم شده

حالا لامصب خواب بد باشه تا ۶بارم ک وسطش پاشی ادامشو میبینی ولی خواب خوب ن😂

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2456
اییییی ناقلاااا😅

بخدا خیلی حس خولی بود از صبح شارژم همش مثه دیوونه ها لبخند میزنم . هرچی چشامو میبستم خوابم نپره نشد تا لباسمو زدم بالا شیر دادم خوابم پرید  ولی خب همونشم حسابی شارژم کرد 😭😭😭😭😭 آخه من خیلی انریکه رو دوس دارم

برای منم شده حالا لامصب خواب بد باشه تا ۶بارم ک وسطش پاشی ادامشو میبینی ولی خواب خوب ن😂

ارهههههه بخداااااا همینه😅😅😅😅😅😅😅😅

پسرم چقد خوشگل بود تو خابم میگفتم زایمانم چقد خوب بود هیچی نفهمیدم دندونایه پسرمو دیدم(حالا معلوم نیس دختر یا پسر)وااااای 😍😍😍😍😍😍دیگ برات نگم عزیز

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
بخدا خیلی حس خولی بود از صبح شارژم همش مثه دیوونه ها لبخند میزنم . هرچی چشامو میبستم خوابم نپره نشد ...

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

2714
ارهههههه بخداااااا همینه😅😅😅😅😅😅😅😅 پسرم چقد خوشگل بود تو خابم میگفتم زایمانم چقد خوب بود هیچی ...

الهی بگردم

انشالله ک خوشگل تر از نی نی توی خوابتو بگیری بغلت😍❤

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
بخدا خیلی حس خولی بود از صبح شارژم همش مثه دیوونه ها لبخند میزنم . هرچی چشامو میبستم خوابم نپره نشد ...

پس الان کاملااااا منو درک میکنییی😬😅

حالا برایه تو بچه ی شیرینت بیدارت کرده منو...

الهی بگردم انشالله ک خوشگل تر از نی نی توی خوابتو بگیری بغلت😍❤

مرسیییی عزیزه دلم توام ب همهههه ی ارزوهات خاسته هات برسی😘😘😘😘😘😘😊🥰

مرسیییی عزیزه دلم توام ب همهههه ی ارزوهات خاسته هات برسی😘😘😘😘😘😘😊🥰

❤😍❤😍❤😍❤😍❤

اخه تو میدونی بچت چند ماه دیگه میاد بغلت ولی من چی انریکه که دیگه نمیاد بغلم بوسم کنههههه😭😭😭😭

ارهععع اینم هس 😅😅

متاسفممممم😩

2706