2410
2553
قشنگه  مبارک باشه

مرسی خانمی🌹

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر عزیز ۱۵ گرمه گرمی ۴۵۰ باهات حساب کرده 

شاید ۱۶ گرم باشه گزمی ۴۲۵ زده...شایدم بالاتر از گرمی ۴۵۰ زده....من از ی جا خرید میکنم کم اجزت میگه طلا روز هرررچی باشه  گرمی ده تومن روش اضافه میگیرم...

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2720
شاید ۱۶ گرم باشه گزمی ۴۲۵ زده...شایدم بالاتر از گرمی ۴۵۰ زده....من از ی جا خرید میکنم کم اجزت میگه ط ...

اگه گرمشو میدونست که راحت میشد حساب کرد 

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  
اگه گرمشو میدونست که راحت میشد حساب کرد 

بله دیگه گفتم تا ندونیم گرمو نمیشه گفت یارو چفد روش کشیده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
یه جفت گوشواره نوزادی خریدم ۹۰۰ تومن  یه النگو نوزادی فقط قیمت گرفتم ۲۵۰۰ به نظرم خوب خریدی&n ...

دختر من 2 سالش شد. هر سری به یه مناسبت می خوام براش یه النگو بخرم، پولم نمیرسه. آخه نه که کوچیکم هست و هواسشون هم نیست باید یه چیز محکم خوب براشون خرید که نشکنه. ولی خوب گرونه لاکردار

2714