2733
2734
منم ولی روم نشد بگم😐😐

منم😑😂

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
اره اینی ک تو عکس میبینم ... ببین عرص اش چند سانته اندازه میگیری بهم بگی؟من دوتا النگو خریدم ولی خی ...

باشه میگیرم ظهری برات میفرستم الان دسترسی ندارم ب خط کش یا متر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم عزیزم اره راست میگی اونجا ک دیدم خوشم اومد ولی الان ک انداختم اصلا قشنگ نیست بدلمم نمیشینه نم ...

نگهش دار  طلا هیچ وقت بیارزش نمیشه که   

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
مبارکه عزیزم 

قربونت برم واسه من اینه اما دوست داشتم تک پوش باشه دیگ نخواستم تو ذوق عشقم بزنم دستم کردم،ولی خب یکم دو دل هستم 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2731
نداشت. اصلا هم قصد خرید النگو نداشتم 😢

اتفاقاً به نظر من خیییییییییلی نازه    دستاتم سفیده بهش میاد

مبارکه😍😍😍😍😍😍

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
قربونت برم واسه من اینه اما دوست داشتم تک پوش باشه دیگ نخواستم تو ذوق عشقم بزنم دستم کردم،ولی خب یکم ...

مبارکه قشنگه بعدا تک پوش هم بخر 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
من ۵ تومن دادم ۱و۸۰۰ ش مونده حالا باید دوماهه تصفیه کنم  انقد برادرم حولم کرد نپرسیدم چند گرمه ...

تا گرمش نباشه نمیشه گفت گرمی چند واست زده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
قربونت برم واسه من اینه اما دوست داشتم تک پوش باشه دیگ نخواستم تو ذوق عشقم بزنم دستم کردم،ولی خب یکم ...

مبارکه 😍😍😍😍😍😍😍

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2738
من کلا تک پوش و النگو تو سلیقم نیس😐😐 یه دستبند ظریفو ترجیح میدم😟

منم😐طلاهام بیشتری ظریفن اما جاریم اوه یعنی طلاهاش شبیه70ساله هاست،اما اینبار کادو بود دستم کردم یادگاری بود نخواستم تو ذوق بزنم

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
مبارکه قشنگه بعدا تک پوش هم بخر 

مرسی خانمی دیگ موند بعد زایمان انشاالله

مبارکه 😍😍😍😍😍😍😍

مرسی عزیزم🌹

مبارکه  بلاخره خریدیش مجبور نیستی ک استفاده کنی بعنوان سرمایه نگه دار  عوض کنی ب ضررت نم ...

ب عنوان سرمایه خریدم عزیزم خودم النگوهای خیلی خوشگلی دارم ولی اگه تعویض کنه میبرم عوضش میکنم

2706