2703
2553

مبارکه عزیزم..

ولی خدایی با این پول اگه یکم سلیقه به خرج میدادی خیلی چیزای به روز تر و قشنگ تری میتونستی بخری...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

واسه من پری روز همسرم کادو بارداری 2تا النگو خریده😍

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وزنشو بگو پولی هم ک دادی دقیق یگو تا بگیم گرمی چند زده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2456
توروخداا راست میگی اشنامون بود تو فاکتور زد ۷۲۰۰

اره اینی ک تو عکس میبینم ...

ببین عرص اش چند سانته اندازه میگیری بهم بگی؟من دوتا النگو خریدم ولی خیلی پهنه حس میکنم تک پوشه میخوام ببیتک پوش چقدر عرض اش

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2714

من سه هفته پیش دوتا گرفتم تقریبا کمی از این بزرگتر فکر کنم

۲۱ میلیون

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
نپرسید قشنگه یا نه

منم با شما صحبت نکردم😊

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
چجوری حساب میکنی

پول رو تقسیم ب وزن‌ میشه مبلغ هر گرمش ...بعد این مبلغو منهای قیمت روز طلا کن اون پولی ک طلا فروشه روش خورده درمیاد

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
مبارکت باشه ولی به نطرم زیاد قشنگ نیست   طلا رو حساب وزنش وکارمزد قیمت گذاری میشه  ما که ...

ممنونم عزیزم اره راست میگی اونجا ک دیدم خوشم اومد ولی الان ک انداختم اصلا قشنگ نیست بدلمم نمیشینه نمیدونم چیکار کنم ببرم عوضش کنم اخه چون اشنا بود طلاهای متنوع زیاد نداشت ی مقدارم از پولش موند 

2706