2703
2553

بنظرتون خوبه..چون علاقه دارم و گل گیاه هم دارم فقط باید تکثیر کنم..

میخام هم بیکار نباشم و مشغول کنم خودمو همم اینکه بفروشم..

کیا اطلاعات دارن تو این زمینه..

لازم بذکره ک دستمم خوبه ینی ی چوب بکارم زود سبز میشه  😆😆😆

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سلام عزیزم اره عالیه

حالا که اطلاعات داری میشه راهنماییم کنی لطفا

من ی پتوس دارم که دو روزه برگاش بیحال وافتاده شدن الان بیدارشدم دیدم ساقه ش هم انگار داره چروک میشه نمیدونم چش شده

منم رفتم از دوجا چیدمش گذاشتم تو آب

چکارش کنم بنظرتون؟

خب پیشنهادم اینکه فنی حرفه ای یسره دوره ها برگزار میکنه ک هزینه اش خیل کمه زیر 100 تومن برو اول دوره گلخونه ثبت نام کن چون میخوای توی حجم زیاد اینکارو انجام بدی یوقت ضرر نکنی بعد اینکه با مدرکت وامم میتونی بگیری
کلا کار خوب و جذابیه انجامش بده

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
سلام عزیزم اره عالیه حالا که اطلاعات داری میشه راهنماییم کنی لطفا من ی پتوس دارم که دو روزه برگاش ...

سلام گلم .برگاش چ رنگیه زرد یا قهوه ای شده...

اگه قهوه ای و پژمرده شده بهش زیاد آب بده و اگه زرد بود ینی اینکه زیادآبیاری شده.. اگه زیاد خراب شده درحدی ک فک میکنی مرده قلمه کنی و بزاری تو آب بهتره 

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉
خب پیشنهادم اینکه فنی حرفه ای یسره دوره ها برگزار میکنه ک هزینه اش خیل کمه زیر 100 تومن برو اول دوره ...

گلم دخترخالم رشته اش گیاه پزشکیه کمکم میکنه

2714
سلام گلم .برگاش چ رنگیه زرد یا قهوه ای شده... اگه قهوه ای و پژمرده شده بهش زیاد آب بده و اگه زرد بو ...

برگاش سبزن عزیزم اما بیحال وشل

نمیدونم چش شد دلبرم اینجوری شد

فعلا بریدم گذاشتم تو اب ازش

کار درستی کردم؟

برگاش سبزن عزیزم اما بیحال وشل نمیدونم چش شد دلبرم اینجوری شد فعلا بریدم گذاشتم تو اب ازش کار درس ...

عکسشو بفرس برام ب دخترخالم نشون بدم میگم بهت

گلدونشو خالی کنن ریشه اش رو ی نگا بندازن اگ از اون بود ک آفت زده از جایی ک خراب شده قطع کنه.بذاره آب ریشه بده.اگ جاش گرم باشه ب جای خنک منتقل.اگ زیاد آبیاری میکنن آبش رو کم کنن.اگ هم تشنه میمونه و بیحالیش از اونه ک آبیاریش کنن تشنه نمونه..

فرستادم عزیزم اینو از صبح بریدم گذاشتم تو اب

گلدونشو خالی کنن ریشه اش رو ی نگا بندازن اگ از اون بود ک آفت زده از جایی ک خراب شده قطع کنه.بذاره آب ریشه بده.اگ جاش گرم باشه ب جای خنک منتقل.اگ زیاد آبیاری میکنن آبش رو کم کنن.اگ هم تشنه میمونه و بیحالیش از اونه ک آبیاریش کنن تشنه نمونه..

2706