2726
عنوان

خانومای باردار

148 بازدید | 20 پست

سلام مامانایی ک بزودی کوچولوتونو بغل میگیرین

من یه سوال دارم شمام مثل من حساس شدین مثلا فکرای بیخودی بکنین یااینکه سریع بهتون بر بخوره من خیلی بد شدم امروز شوهرم بنده خدا میخواست بره سرکار کیفمو اوورد یچیزی بهش بدم بعد من وایسادم دنبال چیز دیگه ای گشتن و اونم بالا سرم یهو گفت ای بابا کیفتو بده بزارم سرجاش میخوام برم سرکار کار البته با لحن تند من خیلی بهم برخورد حتی تا الانم ناراحتم من اصلا اینطوری نبودم

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

طبیعیه عزیزم ادم تو بارداری حساس و زود رنجه

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طبیعیه عزیزم ادم تو بارداری حساس و زود رنجه

خب سر موصوع ب این کوچولویی من نباید انقدر ناراحت شم بخدا یک ساعته از رفتن شوهرم میگذره اما من هنوز ناراحتم و دلخور خوب اینجوریم برا نی نیم خوب نیسک

تو که فقط بهت برخورده من همون لخظه اشکام سرازیر میشه.اصلا هیچکی نمیتونه حرف بزنه باهام هرچی هم دعوای ...

اینجوری بده رو نی نی هامونوم تاثیر میزاره

چ باید کرد?

نمیدونم من دیگه حالم لز خودم بهم میخوره از این وضعیت شدم مثل بچه کوچیکا بنده خدا شوهرم خیلی تحمل می کنه بعضی وقتا دیگه گریه می کنم کسی ندونه فکر میکنه با کمربند افتادم به جونم من وضع خیلی خرابه

نمیدونم من دیگه حالم لز خودم بهم میخوره از این وضعیت شدم مثل بچه کوچیکا بنده خدا شوهرم خیلی تحمل می ...

اره برا منم خیلی مراعاتمو میکنه خیلی اما خب اونام گناه دارن چقدر باید تحمل کنن روز ب روز بدتر میشم اصلا دست خودم نیست الانم هی میگم پیام بدم بش حداقل یکم آرووم شم اما خب خودخواهی اعصابشو تو سرکار بهم بریزم😣😣😣

شما که خوبین من بعضی وقتا ک تنهام یهو میبینید میزنم زیر گریه و اینقد گریه میکنم که میخوام بالا بیارم ...

واااای چقد بده منم از تنهایی اینطوری میشدم الان بخاطر شرایطم ک مطلق شدم تنها نمیشم خداروشکر

2706