1265
1267
عنوان

شوهر هه مریض روانی

957 بازدید | 94 پست

قرار بود طلاهامو بزور بفروشه رفتم خونه مادرم دیشب گفت اگه نیای خودمو میکشم اومد دنبالم باهاش اومدم اول که از بدی خانوادم گفت و بعد یکی محکم زد تو سرم دیروزم بامشت کوبید توسرم 

چند روز پیشم باز کوبید توسرمو میخاست خفم کنه 

بنظرتون هنوز ادامه میده به زدن دستش عادت کرده؟؟

میشه برای حال دلم یه صلوات بفرستید.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

خانوادش دخالت میکنن... ولی این اقا قبول نداره... خونه جدا نمیگیره... دیشب میگه حق نداری دیگه ارایش کنی 

تمام هدیه های از اول نامزدی رو ریخت وسط گفت فردا اتیش میزنم 

1258

یهو بی مقدمه  شروع میکنن ب زدن؟

یا  اول بحث ‌میکنید  و‌آروم  آروم بحث اوج میگیره  و بعد ب جای باریک میکشه؟! 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1274
خانوادش دخالت میکنن... ولی این اقا قبول نداره... خونه جدا نمیگیره... دیشب میگه حق نداری دیگه ارایش ک ...

چند وقته عروسی کردین از الان سفت وایسا نذار مث من بشی 7سال زندگی تو خونه مادرشوهر گفتم درست میشه ولی نشد ک هیچ بدترم شد الانم یک هفته اس اومدم خونه بابام تا خونه نگیره نمیرم .

شما بگو به چه امیدی هنوز داری باهاش زندگی میکنی؟

هیچی 

آقا مدام تهدید میکنه میرم به فامیلات میگم مشکل داریم....  چون میدونه من حرف مردم برام مهمه 

حالم ازش بهم میخوره 

1226
چند وقته عروسی کردین از الان سفت وایسا نذار مث من بشی 7سال زندگی تو خونه مادرشوهر گفتم درست میشه ولی ...

کاش از اول قبول نمیکردم 2ساله مریضم کرده

1241