2410
2553
عنوان

اهم دامن خونه پدرشوهرمو گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 55 پست
خب دیگه میگه تو دیشب حرف خونه بابامو زدی همون موقم اتفاق افتاده کلا عادت داره ب خرافات

اگر اعتقاد داره که خوبه پس بهش بگو دلم و نشکون تا نفرین نکنم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من اگه شوهرم سرم داد بزنه باهاش حرف نمیزنم دنیاروخراب میکنم چه برسه بزنه قشنگ جمع میکن میرم خونه باب ...

الان اومده میگه من یکی زدم تو دهتا بزن منم دوتا زدمش تا جرات نکنه منو بزنه

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با چه روانیایی زندگی میکنید..... خدایش این شوهرا رو از تو لوپ لوپ پیدا کردید خدا شفا بده

😭😭😭😭😭لوپ لوپ نه که ننه هاشون از دستشون ذله شده بودند سپردنشون دست ما😕

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2720
الان اومده میگه من یکی زدم تو دهتا بزن منم دوتا زدمش تا جرات نکنه منو بزنه

خوب کردی ولی اصلا نگاش نمیکردی باید کاری کنی بفهمه ارزش یه انسان نه زن خیلی بالاتر از این چیزاس

به گمانم گم شده ام ، دراین هیاهوی بی پایان
😭😭😭😭😭لوپ لوپ نه که ننه هاشون از دستشون ذله شده بودند سپردنشون دست ما😕

من که هر موقع داداشم میگه زن میخوام میگم برو اول آدم باش و یه مرد قوی شو بعد بگو زن

دختر مردم با هزار امید میخواد به یه مرد تکیه کنه

ن یه بچه

مرد باید قوام زندگی باشه

باید ستون خونه باشه

باید اول همه بتونه آرامش فکری و روحی و رفاه زن و بچه اش رو تامین کنه

تروخدا اگر پسر و داداشی دارید که صلاحیت زندگی نداره زنش ندید

دختر مردم چه گناهی کرده که بخواد یه عمر بسوزه

2714

✨﷽✨

🌸‍ برخورد مناسب و شایسته با همسر🌸‍

✍قرآن کریم در این باره می‌فرماید:
«و عاشِروهنَّ بالمعروف»؛«شما مردان با
همسرانتان به طور شایسته معاشرت کنید.»

رسول اکرم (ص) فرمودند:
برادرم جبرئیل در باره حقوق زنان به من خبر داد آنقدر در باره زنان سفارش کرد که من گمان کردم که جایز نیست برای مرد که به همسرش حتّی اُفّ و سخنی لطیف‌تر از گل بگوید،

بعد گفت:‌ «ای محمّد، در مورد زنان از خداوند بزرگ بترسید، زنان آن‌ها امانت‌های الهی هستند که شما آنان را به همسری گرفته‌اید و به سبب سخن و کتاب خداوند و سنّت و شریعت پیامبر،به شما حلال شده‌اند، حقوق واجبی بر عهده شما دارند، بنابراین با آن‌ها با مهربانی رفتار کنید و دل‌هایشان را خوشحال کنید تا آن‌ها هم با شما خوب زندگی کنند، در زندگی به آن‌ها سخن زور نگویید و اذیّت و غضبناکشان نکنید.»

📚 بحار الانوار ج ۱۰۳ ص ۳۵۱

✅احکام زن و شوهری❤️
---------------------------------------------
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEaLFELHezSk_T3sYw

✨﷽✨ 🌸‍ برخورد مناسب و شایسته با همسر🌸‍ ✍قرآن کریم در این باره می‌فرماید: «و عاشِروهنَّ بالمعروف» ...

اینو برا اون شوهر بی تربیتت بفرست و بگو اگر مسلمونه و ادعای مسلمونیش میشه اول حرمت زن تو نگهدار که چقدر بهش سفارش شده

نفرین اونطوری که نکردم گفتم خدایا هر کاری با من میکنی خواهراتم سرشون بیاد عزیزم کمک حد و مرز داره شو ...

پس چرا حرف من نمیگیره 

منم نفرین نمی کنم میگم هر کار کردی 

هر حرف زدی 

خواهرات بیان بگن 

شوهرمون همین بهمون گفته

یا ابالفضل العباس علمدار