2726
عنوان

اهم دامن خونه پدرشوهرمو گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 55 پست
حالا حوصله دعوای دوباره رو داری به نظرم به جای اینحسی که تو دلته حداقل شوهرت بیدار شد تبدیل به حس هم ...

نه قهرم حرف نمیزم میدونم ربطش میده

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستای گلم توروخدا عکس نذارید حیف شما وزیباییتون نیست همه جاباشه عکس عروسی شخصیه چرا توسایت میذارید که یه ازخدابیخبر برداره استارترببخشید وسط تاپیکت ولی اعصابم خوردشد اول صبحی با دیدن البوم وقیح

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم
2728
نه قهرم حرف نمیزم میدونم ربطش میده

تو ربطش نده معلومه که عصبیه امروز دست بزنم که داره تو اتو نده دستش ....

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
دوستای گلم توروخدا عکس نذارید حیف شما وزیباییتون نیست همه جاباشه عکس عروسی شخصیه چرا توسایت میذارید ...

رفتی تو لینکش ..... میگن لینکش ویروسیه ها ....

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
رفتی تو لینکش ..... میگن لینکش ویروسیه ها ....

اره ،ولی سریع بیرون اومدم چ ویریسی؟؟

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم
تو ربطش نده معلومه که عصبیه امروز دست بزنم که داره تو اتو نده دستش ....

بخدا این دفعه دست بزنه بهم مادرشو ب عزاش میشونم مگه کیه منو بزنه اون توگوشیم براش دارم همینطوری نمیگذرم ازش

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

نفس اژدها داری خواهر

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
چه مستجاب الدعوه ای ....به جای نفرین و آه، در حق خودت و همسرت و اونا دعای خیر بکن که عاقبت به تیر بش ...

عاقبت به تیر بشین رو خوب اومدی😁😂😂😂😂😂😁

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
خب دیگه میگه تو دیشب حرف خونه بابامو زدی همون موقم اتفاق افتاده کلا عادت داره ب خرافات

خب بگو آه کشیدن دست من نیست وقتی آدم از ته دل ناراضی باشه آه میکشه بیشتر حواست به زندگیت باشه اگر‌واقعا به این چیزا اعتقاد داری 

ورگرنه خدا نمیشینه که ببینه کی الکی آه کشید بلا بیاره سر بقیه

اولا یک اتفاقه ممکنه هرلحظه برای هرکسی پیش بیاد

دوما اگر اعتقاد داری خب یک‌نشونه است بیشتر حواست به زنت باشه نه بخاطر بلا نیومدت سر خواهرت بخاطر اینکه یعنی آه کشیدنم واقعا از ته دل بود و دلم شکست :)

من اگه شوهرم سرم داد بزنه باهاش حرف نمیزنم دنیاروخراب میکنم چه برسه بزنه قشنگ جمع میکن میرم خونه بابام چطور جرات کرده بزنتت بشور بسا بچشو نگه دار بعدم طلبکارت باشه

به گمانم گم شده ام ، دراین هیاهوی بی پایان
2706