2410
2553
عنوان

اهم دامن خونه پدرشوهرمو گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این از اون حرفا بودا 😳😳😳 بخاطر این ک زده تو گوش شما آشپزخونه آتیش گرفته 

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
2720
دیگه قبول کن انقدر سریع الاجابه نیستی  به این زودی

بخدا شاخ دراوردم باورتون نمیشه اولین بارم بود از ته دل اینطوری زار میزدم 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
نفرین اونطوری که نکردم گفتم خدایا هر کاری با من میکنی خواهراتم سرشون بیاد عزیزم کمک حد و مرز داره شو ...

سیاست لازم رو داری؟ گمان نکنم

چرا اسم خانوادشو میاری؟ این یه اشتباه

به خودش نفرین کنی براش قبولش راحت تره تا به خانواده اش.

چرا همراهش نمیری منزل پدرش که تنها نره؟

براش کار جور کن که بیشتر خونه بمونه ، با گریه و دعوا و گلایه به هیچی نمیرسی.

تازه اینطوری که به ضرر تو شده چون بیشتر میره اونجا. 

کلا کارش اشتباهه. متاسفانه مردای بچه ننه زیادن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
خب دیگه میگه تو دیشب حرف خونه بابامو زدی همون موقم اتفاق افتاده کلا عادت داره ب خرافات

بگو اگه اینجوری فکر میکنی پس از من بترس.دیگه اذیتم نکن😅😅

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
2714
خب دیگه میگه تو دیشب حرف خونه بابامو زدی همون موقم اتفاق افتاده کلا عادت داره ب خرافات

پس دست پیش بگیر ، بیدارش کن بگو ببین دیشب زدی تو گوشم چی شد ببینم بازم از این کارا (غلطا )میکنی؟، اگه خرافاتیه میشه ازش به عنوان نقطه ضعف استفاده کرد 

این از اون حرفا بودا 😳😳😳 بخاطر این ک زده تو گوش شما آشپزخونه آتیش گرفته 

دروغ که ندارم بگم باهم دعوا کردیم منو زد منم خیلی گریه کردم اخه سر اینکه میره خونه باباش دعوا کردیم اول صبحی خواهرشوهرم عکس گذاشته تو گروه خانوادگی 

نفرین اونطوری که نکردم گفتم خدایا هر کاری با من میکنی خواهراتم سرشون بیاد عزیزم کمک حد و مرز داره شو ...

حق با توعه کاش آه منم خواهرشوهر و مادرشوهرمو میگرفت که 7ساله آوار شدن رو زندگیم. چرا من هرچی نفرین میکنم نمیگیره😕😕😕

چه مستجاب الدعوه ای ....به جای نفرین و آه، در حق خودت و همسرت و اونا دعای خیر بکن که عاقبت به تیر بش ...

عاقبت به تیر😱😱😱😱یا خدا می خوای رسمآ نابودشون کنی

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

حالا حوصله دعوای دوباره رو داری به نظرم به جای اینحسی که تو دلته حداقل شوهرت بیدار شد تبدیل به حس همدردیش کن ..‌.یه بار حرف اه و نفرین و نزن که اعصاب خودتو خراب کنی والا 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
سیاست لازم رو داری؟ گمان نکنم چرا اسم خانوادشو میاری؟ این یه اشتباه به خودش نفرین کنی براش قبولش ر ...

خواهرشوهرم کنکور داره میگه نیا بچه سر و صدا میکنه

2706