2703
2553
عنوان

اهم دامن خونه پدرشوهرمو گرفت

1039 بازدید | 55 پست

دیشب گفتم شوهرم بعد سه سال که ازدواج کردیم زد تو گوشم منم خیلی گریه کردم اخه ی ساعت که بیکار باشه میره اونجا کمک باباش خستم کرده من با ی بچه کوچیک همش تنهام حالا میبینم خواهرشوهرم عکس گذاشته دیشب اشپزخونشون اتیش گرفته نمیدونم خود ب خود نمیدونم از اه منه یا نه

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
هنوز بیدار نشده ندیده عکسارا رو میدونم ببینه میگه مقصر تویی ی دعوای دیگم تو راه داریم

نشونش نده خودش میبینه بالاخره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چه مستجاب الدعوه ای ....به جای نفرین و آه، در حق خودت و همسرت و اونا دعای خیر بکن که عاقبت به تیر بش ...

نفرین اونطوری که نکردم گفتم خدایا هر کاری با من میکنی خواهراتم سرشون بیاد عزیزم کمک حد و مرز داره شوهرمن دیگه شورشو دراورده پنج شنبه جمعه صبح میره نمیاد تا اخر شب موقعیم که اومد خستس میخابه بقیه روزای هفتم سرکاره منم ادمم

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

یه استارتاپ راه بنداز. نفرین تضمینی. کارت میگیره.😅

اخه دختر خوب چه ربطی داره. یه زلزله میاد خونه چندهزار نفر خراب میشه همشونو اه گرفته؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706