1472
1411
عنوان

اهم دامن خونه پدرشوهرمو گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 55 پست
نفرین اونطوری که نکردم گفتم خدایا هر کاری با من میکنی خواهراتم سرشون بیاد عزیزم کمک حد و مرز داره شو ...

سیاست لازم رو داری؟ گمان نکنم

چرا اسم خانوادشو میاری؟ این یه اشتباه

به خودش نفرین کنی براش قبولش راحت تره تا به خانواده اش.

چرا همراهش نمیری منزل پدرش که تنها نره؟

براش کار جور کن که بیشتر خونه بمونه ، با گریه و دعوا و گلایه به هیچی نمیرسی.

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من لباسم خالی از اعجاز، مرگ در راه و طنین انداز

تازه اینطوری که به ضرر تو شده چون بیشتر میره اونجا. 

کلا کارش اشتباهه. متاسفانه مردای بچه ننه زیادن.

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
خب دیگه میگه تو دیشب حرف خونه بابامو زدی همون موقم اتفاق افتاده کلا عادت داره ب خرافات

بگو اگه اینجوری فکر میکنی پس از من بترس.دیگه اذیتم نکن😅😅

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

خب دیگه میگه تو دیشب حرف خونه بابامو زدی همون موقم اتفاق افتاده کلا عادت داره ب خرافات

پس دست پیش بگیر ، بیدارش کن بگو ببین دیشب زدی تو گوشم چی شد ببینم بازم از این کارا (غلطا )میکنی؟، اگه خرافاتیه میشه ازش به عنوان نقطه ضعف استفاده کرد 

این از اون حرفا بودا 😳😳😳 بخاطر این ک زده تو گوش شما آشپزخونه آتیش گرفته 

دروغ که ندارم بگم باهم دعوا کردیم منو زد منم خیلی گریه کردم اخه سر اینکه میره خونه باباش دعوا کردیم اول صبحی خواهرشوهرم عکس گذاشته تو گروه خانوادگی 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
1436
نفرین اونطوری که نکردم گفتم خدایا هر کاری با من میکنی خواهراتم سرشون بیاد عزیزم کمک حد و مرز داره شو ...

حق با توعه کاش آه منم خواهرشوهر و مادرشوهرمو میگرفت که 7ساله آوار شدن رو زندگیم. چرا من هرچی نفرین میکنم نمیگیره😕😕😕

حالا حوصله دعوای دوباره رو داری به نظرم به جای اینحسی که تو دلته حداقل شوهرت بیدار شد تبدیل به حس همدردیش کن ..‌.یه بار حرف اه و نفرین و نزن که اعصاب خودتو خراب کنی والا 

یک ساله که منتظرم  
سیاست لازم رو داری؟ گمان نکنم چرا اسم خانوادشو میاری؟ این یه اشتباه به خودش نفرین کنی براش قبولش ر ...

خواهرشوهرم کنکور داره میگه نیا بچه سر و صدا میکنه

عاقبت به تیر😱😱😱😱یا خدا می خوای رسمآ نابودشون کنی

اشتباه تایپی بود خانم

عاقبت به خیر درسته *

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1447
حالا حوصله دعوای دوباره رو داری به نظرم به جای اینحسی که تو دلته حداقل شوهرت بیدار شد تبدیل به حس هم ...

نه قهرم حرف نمیزم میدونم ربطش میده

خواهرشوهرم کنکور داره میگه نیا بچه سر و صدا میکنه

یک ماه مونده به کنکور، بعدش برو 

در جبهه مخالف خانواده اش قرار نگیر تا بتونی راحت تر کنترلش کنی. هر چی بخوای مانعش بشی، مشتاق تر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستای گلم توروخدا عکس نذارید حیف شما وزیباییتون نیست همه جاباشه عکس عروسی شخصیه چرا توسایت میذارید که یه ازخدابیخبر برداره استارترببخشید وسط تاپیکت ولی اعصابم خوردشد اول صبحی با دیدن البوم وقیح

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم
1474
رفتی تو لینکش ..... میگن لینکش ویروسیه ها ....

اره ،ولی سریع بیرون اومدم چ ویریسی؟؟

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم
تو ربطش نده معلومه که عصبیه امروز دست بزنم که داره تو اتو نده دستش ....

بخدا این دفعه دست بزنه بهم مادرشو ب عزاش میشونم مگه کیه منو بزنه اون توگوشیم براش دارم همینطوری نمیگذرم ازش

نفس اژدها داری خواهر

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵)) «... هر تعصبی از هر نوع، پیش‌شرط روانی یا پیش‌درآمد خشونت و وحشت است. به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ اندیشه‌ای در این دنیا آنقدر خوب و خیر نیست که بتواند تلاشی تعصب‌آمیز برای به کرسی نشاندن آن اندیشه را توجیه کند؛ و تنها امید نجات در جهان این دوران، تساهل و تسامح است. اما حتی تساهل و تسامح هم حد و حدودی دارد. تحمل آن‌هایی که آماده شده‌اند آزادی را محدود کنند یا حق زندگی کسان دیگر را بگیرند، حتی اگر توجیهش شریف‌ترین اهداف باشد، روا و جایز نیست.» _ایوان کلیما، روح پراگص
1331