1147
1273
عنوان

اهم دامن خونه پدرشوهرمو گرفت

828 بازدید | 55 پست

دیشب گفتم شوهرم بعد سه سال که ازدواج کردیم زد تو گوشم منم خیلی گریه کردم اخه ی ساعت که بیکار باشه میره اونجا کمک باباش خستم کرده من با ی بچه کوچیک همش تنهام حالا میبینم خواهرشوهرم عکس گذاشته دیشب اشپزخونشون اتیش گرفته نمیدونم خود ب خود نمیدونم از اه منه یا نه

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

چه مستجاب الدعوه ای ....به جای نفرین و آه، در حق خودت و همسرت و اونا دعای خیر بکن که عاقبت به تیر بشین.

در ضمن هر بچه ای وقت داشته باشه میره کمک پدر مادرش، شما خودت نمیری؟

درک خواسته های من برات مشکله، عیبی نداره، قرار نیست همه جنگجو و با اراده باشن.

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279
هنوز بیدار نشده ندیده عکسارا رو میدونم ببینه میگه مقصر تویی ی دعوای دیگم تو راه داریم

نشونش نده خودش میبینه بالاخره

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1281
چه مستجاب الدعوه ای ....به جای نفرین و آه، در حق خودت و همسرت و اونا دعای خیر بکن که عاقبت به تیر بش ...

نفرین اونطوری که نکردم گفتم خدایا هر کاری با من میکنی خواهراتم سرشون بیاد عزیزم کمک حد و مرز داره شوهرمن دیگه شورشو دراورده پنج شنبه جمعه صبح میره نمیاد تا اخر شب موقعیم که اومد خستس میخابه بقیه روزای هفتم سرکاره منم ادمم

یه استارتاپ راه بنداز. نفرین تضمینی. کارت میگیره.😅

اخه دختر خوب چه ربطی داره. یه زلزله میاد خونه چندهزار نفر خراب میشه همشونو اه گرفته؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
1257

این از اون حرفا بودا 😳😳😳 بخاطر این ک زده تو گوش شما آشپزخونه آتیش گرفته 

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
دیگه قبول کن انقدر سریع الاجابه نیستی  به این زودی

بخدا شاخ دراوردم باورتون نمیشه اولین بارم بود از ته دل اینطوری زار میزدم 

1220