1265
1273

سلام یک هفته پیش ال سی دی گشیمو عوض کردم ولی برام گلس نزاشت طرف گفت چند روز دیگه بیا حالا صبح گوشی از دستم افتاده ترک برداشته حالا جواب شوهرمو چی بدم؟

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

چه بد😑

خدایا،لطفامشکلات این کاربرهایی که میان توهین میکنن و فهم و ادب نداشتشونو به نمایش میذارن هرچه زودتر حل کن تا عقده هاشونو رو دیگران خالی نکنن 🙏آخه ماهم گناه داریم خب 😉 خودم براشون صلوات میفرستم تو فقط خوبشون کن خداجون 😘مرسی خداجون 💖کاربری که فحش میدی و از دهنت کلمات زشت درمیاد بدون برازنده ی یک خانوم باشخصیت نیست که به دیگران فحش بده و توهین کنه 😐 کاربری که به ملت میگی از ادرار و مدفوع حیواناتی مثل سگ و الاغ و گربه و ادرار و مدفوع بچه نابالغ  برای باطل کردن جادو و طلسم استفاده کن اینها خرافات هست و نجس هستن هرجا ببینم توصیه کردی  برات گزارش میزنم و لینک کاربریتو میدم به نی نی یار 😷 خودت خوشت میاد یکی جیش کنه تو نوشابت بده بخوری ؟؟؟؟،😷😒😓😞😟 دیگه نبینم ها این خرافاتو رواج میدی 😎چطور میتونی به دیگران بگی جیش بده شوهرت یا فلان شخص بخوره 😏
1258
600 تومن خرج شده بود حالا بدم دست مرده بگم فقط تاچششو عوض کن ب شوهرم بگم دادم گلس بزاره؟

ن بابا دروغ بگی بدتره 

گلس یک دقیقه هم‌طول نمیکشه نمیگه براچی ازت گرفته گوشیتو😐

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️
1281
نه اخه طرف محل کارش دوره گوشیو میبره با خودش شوهرم میدونه

نمیدونم عزیزم ب هرحال دروغ نگی بهتره یوقت متوجه بشه خیلی بدتره 

بهش بگو اتفاق بود دیگه فعلا هم‌ لازم نیست عوضش کنی 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️
1257

تو را می سپارم  ب دامان دریا ...

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1241