1265
1273

من از واسه روشویی خوردم تا حالا

مجبور بودم البتع

کسی چه میداند،شاید فاحشه ای که اوج حقارت را ب دوش میکشد روزی عاشق بود،خیانت دید،سردی دید،مست شد و خود را در آغوش دیگری دید،کسی چه میداند...

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

بقول اقای قرائتی میگه

یکی ی افتابه نو نو تازه از بازار بیاره حاضری توش چایی بخوری؟!

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
8

من نینی ابجیم دوسالش بود فیریکش بود فقط از شلنگ دسشویی اب بخوره ابجیمم یه ادم وسواسی 

این بچه قفلیش بود میگف ابه از هر جا اب میدادیم گولش میزدیم نمیخورد فقط باید شلنگو جلو چشش باز میکردیم اب میریختیم تو لیوان تا بخوره تا 4 سالگیش فقط از شلنگ دسشویی اب میخورد الان بزرگ شده 10 سالشه خودش مث ابجیم تمیزو وسواس شده براش تعریف میکنیم قهر میکنه باهامون  

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   
1226

چند روز پیش‌ یه جایی رفتم دقیقا همین ایده‌ رو پیاده کرده بود

نوشته این سنگ تمیزه پس چرا کسی دلش نمیخواد ازش آب بخوره؟ به خاطر اینکه احساساتمون به منطق غلبه می کنه 

((♪♪تاپیک آهنگ♪♪))«... هر تعصبی از هر نوع، پیش‌شرط روانی یا پیش‌درآمد خشونت و وحشت است. به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ اندیشه‌ای در این دنیا آنقدر خوب و خیر نیست که بتواند تلاشی تعصب‌آمیز برای به کرسی نشاندن آن اندیشه را توجیه کند؛ و تنها امید نجات در جهان این دوران، تساهل و تسامح است. اما حتی تساهل و تسامح هم حد و حدودی دارد. تحمل آن‌هایی که آماده شده‌اند آزادی را محدود کنند یا حق زندگی کسان دیگر را بگیرند، حتی اگر توجیهش شریف‌ترین اهداف باشد، روا و جایز نیست.» _ایوان کلیما، روح پراگ 
اصلا دستشویی صفر کیلومتر که هنوز حتی یکبارم استفاده نشده بازم ادم نمیتونه توش اب بخوره

اگه خونه نوساز خودت باشه و صفر کیلومتر و فقط شیر اونجا نصب شده باشه میخوری.

چون میکروب خبری نیست و دوم از نگاههای عاقل اندر سفیه دیگران دوری.

ولی در کل من خودم چندشم نمیشه میخورم هم از روشویی هم از شلنگ چون سه روز یه بار دسشویی میشورم بر حسب عادت واس همین فک نمیکنم ب کثیفی و اینا تشنم باشه میخورم

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   
1241