2726
عنوان

هنو بیدارید؟؟یا تازه بیدار شدید.؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 116 پست
غرب هستیم 4.5 ریشتر بود

چه ترسناک انشالله که چیزی نیست.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با این کاربریم خیلی دعوام شده. احمقا زیاد شدن. یه مشت توهمی  بی عقل بی فرهنگ هی میپرن به ...

از حسادت نمیدونن چی بگن.. امروز یکی زر زر میکرد ارزوش بود بره خارج از کشور اونجا زایمان کنه.. بعد سر پول و خرج داشت با من بحث میکرد .اخرشم برگشت گفت من پدرم کانادا بوده و ۳۰ سال نمیدونم ۸ سال اونجا بودیم🤣🤣🤣🤣✋✋گفتم باشه پس چرا داری زوور میزنی بیای. تو ک باید مقیم باشی والله... مریضای حسود

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
منم با این کاربریم خیلی دعوام شده. احمقا زیاد شدن. یه مشت توهمی  بی عقل بی فرهنگ هی میپرن به ...

میدوتی خیلی توهین کرد بهم میگفت من از حامله ها بدم میاد حامله ها بو میدن بعدم به من گفت بوگندو..

گفت عقل‌ نداری تو سرت..

نمیدونم عقده ی چی رو‌ سرم خالی کرد..

ولی به هرحال کلی حال منو فندقمو بد کرد

2728

بنده از سر شب درگیر اسم فسقلمم خوابم نبرده البته گلاب به روتون مشغول راه دستشویی تا اتاقم هستم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
باردارم انقد نفخ میکنم از خواب پا شدم ببخشید بعدم بالا اوردم الانم معده درد دارم 

آخی عزیزم انشالله این روزا زودتر بگذره راحت بشی.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
میدوتی خیلی توهین کرد بهم میگفت من از حامله ها بدم میاد حامله ها بو میدن بعدم به من گفت بوگندو.. گف ...

چه خره🤔

من داشتم خواب می دیدم پلیس ریخته میگن همه اهالی کوچه بریزید بیرون  مام انقد ترسیده بودم نمیگف ...

خوابت هم فقیره.

قوه تخیلت قوی نیست.

من همش خواب بلاهای اسمانی فول اچ دی میبینم.😁

میدوتی خیلی توهین کرد بهم میگفت من از حامله ها بدم میاد حامله ها بو میدن بعدم به من گفت بوگندو.. گف ...

وااا مگه حامله ها بو میدن😯😯😯😯چه مشنگی بوده

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706