2726
عنوان

هنو بیدارید؟؟یا تازه بیدار شدید.؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 116 پست
میخوای بری سرکار؟؟ اخرین باری که مثل ادمیزاد زود بیدار شدمو یادم نیست خوشبحالت.

نه بابا انقد موقف امتحانا نمیخوابم شبارو خوابم ب هم ریخته

دیشب کلا نخوابیدم غروب از بیرون اومدم۲ساعت خوابیدم دوباره۱۲شب خوابیدم تا الان

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قهوه بخور. یه نصف قاشق مربا خوری قهوه بخور . پودرشو البته.

حتما؟؟بدتر نشم؟؟😣😣

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2728
قبل خاب با یه کاربر احمق دعوام شد گرفتم خابیدم الانم عصبانی بیدار شدم

منم با این کاربریم خیلی دعوام شده.

احمقا زیاد شدن.

یه مشت توهمی 

بی عقل بی فرهنگ هی میپرن به ادم.

هرچی باشون محترم تر حرف بزنی بیشتر حس چوس پنداری بهش دست میده.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

من‌نمیدونم لنزم افتاده یا پشت پلکمه فقط تونستم ی چرت بزنم‌ میترسم بخابم‌پشت پلکم‌باشه بعدش کورشم 

با چای خیلی شستم وچراغ قوه انداختم ولی ندیدیمش لنز رو

بزرگترین مُشکل دنیا اینه کِه؛آدَمای بِدهکار همیشِه طلبکارن👌
حتما؟؟بدتر نشم؟؟😣😣

اره .

ما معمولا به خودمون بچه هامون اگه اسهال بشن قهوه میدیم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
من کابوس دیدم بیدار شدم    بچه ها من دیشب بعد سه ماه نون خامه ای رو زیارت کردم   برا ...

سریع دوتاموز بخور و قرص ضداسهال و‌انقدرانرژی منفی نده خدا کمک میکنه موفق باشید

من‌نمیدونم لنزم افتاده یا پشت پلکمه فقط تونستم ی چرت بزنم‌ میترسم بخابم‌پشت پلکم‌باشه بعدش کورشم&nbs ...

میرفتی بیمارستان.

چشمته ها حتما برو .

2706