1147
1267
عنوان

هنو بیدارید؟؟یا تازه بیدار شدید.؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 116 پست
قبل خاب با یه کاربر احمق دعوام شد گرفتم خابیدم الانم عصبانی بیدار شدم

منم با این کاربریم خیلی دعوام شده.

احمقا زیاد شدن.

یه مشت توهمی 

بی عقل بی فرهنگ هی میپرن به ادم.

هرچی باشون محترم تر حرف بزنی بیشتر حس چوس پنداری بهش دست میده.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

من‌نمیدونم لنزم افتاده یا پشت پلکمه فقط تونستم ی چرت بزنم‌ میترسم بخابم‌پشت پلکم‌باشه بعدش کورشم 

با چای خیلی شستم وچراغ قوه انداختم ولی ندیدیمش لنز رو

خدایاآرزومندان نی نی‌سایت رو حاجت روا کن

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

حتما؟؟بدتر نشم؟؟😣😣

اره .

ما معمولا به خودمون بچه هامون اگه اسهال بشن قهوه میدیم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
من کابوس دیدم بیدار شدم    بچه ها من دیشب بعد سه ماه نون خامه ای رو زیارت کردم   برا ...

سریع دوتاموز بخور و قرص ضداسهال و‌انقدرانرژی منفی نده خدا کمک میکنه موفق باشید

1279
من‌نمیدونم لنزم افتاده یا پشت پلکمه فقط تونستم ی چرت بزنم‌ میترسم بخابم‌پشت پلکم‌باشه بعدش کورشم&nbs ...

میرفتی بیمارستان.

چشمته ها حتما برو .

هنوز بیدارم

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم

من تازه بیدار شدم 😴

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه  زندگی جاریست......نمیدونمشایدم مادرشوهری خواهرشوهری باشه ولی هر چی ک هس از اقوام شوهره چون خیلی رو مخه   
1281
غرب هستیم 4.5 ریشتر بود

چه ترسناک انشالله که چیزی نیست.

منم با این کاربریم خیلی دعوام شده. احمقا زیاد شدن. یه مشت توهمی  بی عقل بی فرهنگ هی میپرن به ...

از حسادت نمیدونن چی بگن.. امروز یکی زر زر میکرد ارزوش بود بره خارج از کشور اونجا زایمان کنه.. بعد سر پول و خرج داشت با من بحث میکرد .اخرشم برگشت گفت من پدرم کانادا بوده و ۳۰ سال نمیدونم ۸ سال اونجا بودیم🤣🤣🤣🤣✋✋گفتم باشه پس چرا داری زوور میزنی بیای. تو ک باید مقیم باشی والله... مریضای حسود

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
منم با این کاربریم خیلی دعوام شده. احمقا زیاد شدن. یه مشت توهمی  بی عقل بی فرهنگ هی میپرن به ...

میدوتی خیلی توهین کرد بهم میگفت من از حامله ها بدم میاد حامله ها بو میدن بعدم به من گفت بوگندو..

گفت عقل‌ نداری تو سرت..

نمیدونم عقده ی چی رو‌ سرم خالی کرد..

ولی به هرحال کلی حال منو فندقمو بد کرد

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از یه کاربر  مظلوم که یه بار قبلا ترکیده چی میخواین  مهربون باشید لطفا

بنده از سر شب درگیر اسم فسقلمم خوابم نبرده البته گلاب به روتون مشغول راه دستشویی تا اتاقم هستم

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچک رویایی من  دنیا اگر خودش را بکشد نمیتوان , به عشق من به تو شک کند,تمام بودنت را حس می کنم  🤰
1226
باردارم انقد نفخ میکنم از خواب پا شدم ببخشید بعدم بالا اوردم الانم معده درد دارم 

آخی عزیزم انشالله این روزا زودتر بگذره راحت بشی.

میدوتی خیلی توهین کرد بهم میگفت من از حامله ها بدم میاد حامله ها بو میدن بعدم به من گفت بوگندو.. گف ...

چه خره🤔

من داشتم خواب می دیدم پلیس ریخته میگن همه اهالی کوچه بریزید بیرون  مام انقد ترسیده بودم نمیگف ...

خوابت هم فقیره.

قوه تخیلت قوی نیست.

من همش خواب بلاهای اسمانی فول اچ دی میبینم.😁

1280