2703
2553
عنوان

تب کودک بدون علائم دیگر

| مشاهده متن کامل بحث + 31717 بازدید | 29 پست
پسر منم چهار سالشه از یکشنبه تب کرده همراه با لرز تبشم بالا میره طفلی  اول گفتن ویروسیه. بعد ...

منم همینطور. چند روزه دارم گریه میکنم. شب و روز ندارم. ان شاءا... هم پسر شما هم پسر من هم همه ی بچه های دنیا از بیماری در امان باشن

نوه خاله منم تبش قطع نمیشد آزمایش ادرار هم گرفته بودن که عفونت نداشته فرستاده بودن عکس یا سونو متوجه شده بودن عفونت وارد خونش شده بوده یعنی عفونت ادراری داشته متوجه نشده بودن بیمارستان بستری شد آنتی بیوتیک الان خوبه

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان دارم سفکسیم میدم بهش  یعنی میگی فایده نداره؟فقط باید تزریقی باشه؟ استامینوفن که اصلا تب ...

منم دارم سفکسیم و استا میدم. استا اصلا روش تاثیر نداره.

2456
2714
وقتی شیاف میذارم دو سه ساعت خوبه بعد دوباره کم کم داغ میشه بدنش. باز پاشویه میکنم خنک میشه، اما دوبا ...

من دیشب دیدم باز داره تبش میره بالا وقت داروش هم نبود طغلی بچه رو بیدار کردم بردم حمام 

بهش هندونه دادم تبش امد پایین 

میفهمم چی میکشی خیلی سخته خدا کمکمون کنه

من دیشب دیدم باز داره تبش میره بالا وقت داروش هم نبود طغلی بچه رو بیدار کردم بردم حمام  بهش هن ...

پسر منم همش تو خواب میگه بذار بخوابم اما من مجبورم پاشویش کنم. ان شاءا... به خیر بگذره

سلام گل پسرت چطوره؟

سلام عزیز دلم. پریروز باز بردمش دکتر گفتم سرم بزنه بهش. اون دکترم گفت آزمایشاش یه ویروسو نشون میده. سرم زد و خداروشکر از فرداش دیگه تبش قطع شد. ولی آنتی بیوتیکشو هنوز میدم تا دورش تموم شه. پسر شما در چه حاله؟

سلام عزیز دلم. پریروز باز بردمش دکتر گفتم سرم بزنه بهش. اون دکترم گفت آزمایشاش یه ویروسو نشون میده. ...

الهی شکر

تو فکرش بودم ما هم همچنان داریم انتی بیوتیک میدیم

ان شاالله زود حالشون خوب شه جفت بچه هامون

الهی شکر تو فکرش بودم ما هم همچنان داریم انتی بیوتیک میدیم ان شاالله زود حالشون خوب شه جفت بچه هام ...

ان شاءا... 

ببین من فقط اینو فهمیدم که هرچی بدن کم آب تر باشه بچه دیرتر خوب میشه. یا مدام بهش مایعات بده یا یه سرم براش بزن

2706