2410
2553
عنوان

تب کودک بدون علائم دیگر

31757 بازدید | 29 پست

سلام. پسرم ۴سال و نیمشه. ۵روزه تب داره اما هیچ علائمی از سرما خوردگی نداره، فقط خیلی کم اشتهاس و کمی بدن درد داده. ۲بار دکتر بردمش میگه عفونت تو گلوش نداره. آزمایش خون و ادرارم داده، مشکلی نیست. گفته اگه تا ۴۸ ساعت باز تب کرد بیارش. کسی تجربه ی مشابهی داره؟

گوششو هم چک کرد ببینم عفونت نداره؟

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ی ویروس دختر منم ماه پیش گرفت عفومت تو گلو نداشت ولی تب داشت بعد ۵ روز تب انتی بیوتیک داد و شیاف شربت ایوپروفن تا دوره اش تموم‌شد دخترم خوب شد

دقیقا بی اشتها شده بود بینیش فقط کیپ بود و دورچشماش گود با تب

زندگی زیباست چشمی باز کن  
2720

سيّدبن‌‏طاوُس درمُهَجُ‏‌الدَّعَوات‏ روايتى از سلمان نقل فرموده كه در آخرش مذكور است چيزى كه حاصلش اين است؛ حضرت فاطمه‏‌(عليها السلام) آموخت به من كلامى كه از حضرت رسول‏ (صلى الله عليه وآله) آموخته بود و در وقت صبح و شام آن را می‌خواند و فرمود اگر می‌خواهى در دنيا هرگز، تو را تب نگيرد مداومت كن برآن و آن دعا اين است: 

بِسْمِ اللَّهِ النُّورِ، بِسْمِ اللَّهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللَّهِ نُورٌ عَلى‏ نُورٍ، بِسْمِ اللَّهِ‏ الَّذى‏ هُوَ مُدَبِّرُ الْاُمُورِ، بِسْمِ اللَّهِ الَّذى‏ خَلَقَ النُّورَ مِنَ ‏ْالنُّورِ، اَلْحَمْدُ للَّهِ الَّذى‏ خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ،  

وَ اَنْزَلَ النُّورَ عَلىَ الطُّورِ، فى‏ كِتابٍ‏ مَسْطُورٍ، فى‏ رَقٍّ مَنْشُورٍ، بِقَدَرٍ مَقْدُورٍ، عَلى‏ نَبِىٍّ مَحْبُورٍ، 

اَلْحَمْدُ للَّهِ‏ِ الَّذى‏ هُوَ بِالْعِزِّ مَذْكُورٌ، وَبِالْفَخْرِ مَشْهُورٌ، وَعَلَى السَّرَّآءِ وَالضَّرَّآءِ مَشْكُورٌ، وَصَلَّی اللَّهُ عَلى‏ سَيِّدِنا مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرينَ. 

*** ترجمه 

به نام خدا، نور (عالم)، به نام خدا، نور نور (جهان هستى)، به نام خدا كه نورى است فوق نور، 

به نام خدايى‏‏ِ كه تدبيركننده كارهاست، به نام خدايى كه نور (عالم) را از نور (خود) آفريد، 

ستايش خاص خدايى است‏ كه آفريد نور را از نور،

و نازل فرمود نور را بر كوه طور، در ميان نامه‏ نوشته شده¬اي، و ورقه‏اى گشوده، به اندازه معين بر پيامبرى دانشمند، 

ستايش خاص خدايى است‏ كه او به عزت و شوكت ياد شده، و به فخر مشهور است، و در هر حال در خوشى و ناخوشى‏ سپاسگزارى شده،  

و درود خدا بر آقاى ما محمد و آل پاكيزه‏اش باد. 

سلمان گفت چون‏ از حضرت فاطمه‏‌(عليها السلام) آموختم آنرا، به خدا قسم به بيشتر از هزار نفر از اهل مكّه و مدينه كه مبتلا به تب بودند آموختم، پس همه شفا يافتند به اذن خداى تعالی

🔴باشگاه خبر نگاران

عزیزم درصورت تمایل به کانال  monji_313_1سربزنید

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

پسر منم چهار سالشه از یکشنبه تب کرده همراه با لرز

تبشم بالا میره طفلی 

اول گفتن ویروسیه. بعد دیدم طولانی شده بردم دکتر میگه ترشحات پشت حلقی داره سفکسیم داد 

دیشب بهش سفکسیم دادم اما باز تب و لرز کرد سه شبه نخوابیدم کارم شده گریه

این ی ویروس دختر منم ماه پیش گرفت عفومت تو گلو نداشت ولی تب داشت بعد ۵ روز تب انتی بیوتیک داد و شیاف ...

وای داری پسر منو توصیف میکنی 

تو رو خدا چقد طول کشید تا خوب شه 

من خیلی بهم ریختم خودمو باختم کاملا

وای داری پسر منو توصیف میکنی  تو رو خدا چقد طول کشید تا خوب شه  من خیلی بهم ریختم خودمو ...

عزیزم نگران نباش ببر دکتر باید انتی بیوتیک بخوره 

دختر من بهش ی امپول انتی بیوتیک زدن + ۷ روز اموکسی کلاو خورد +شیاف برای تبش و قطره بینی 

بدنش بی اب شده بود اومدن سرم بزنن رگشو پیدا نکردن

اهان ی امپول هم برای اشتها و تهوع زدن

با شربت اندامین که برای اشتهاست

حتما ببر دکتر تا اینارو نده خوب نمیشه

دختر من ۵ روز تو تب و بی میلی کلی ضعیف شد اول بردم ی دکتر وه اون جدی نگرفت گفت عفونت نداره و فقط استامینفن داد تاثیری نکرد

تا دوباره بردم دکتر داروهاشو دادم خوب شد ۷ روزی زمان برد 

من خودمم از دخترم گرفتم

زندگی زیباست چشمی باز کن  
2714
عزیزم نگران نباش ببر دکتر باید انتی بیوتیک بخوره  دختر من بهش ی امپول انتی بیوتیک زدن + ۷ روز ...

الان دارم سفکسیم میدم بهش 

یعنی میگی فایده نداره؟فقط باید تزریقی باشه؟

استامینوفن که اصلا تب پسرموپایین نمیاره 

بروفن و شیاف فقط جوابگو هس

این ی ویروس دختر منم ماه پیش گرفت عفومت تو گلو نداشت ولی تب داشت بعد ۵ روز تب انتی بیوتیک داد و شیاف ...

پسر منم همینطوره. امروز پنجمین روز تبشه. دورش چقدر بود؟

دختر منم پارسال یک هفته تب داشت دیگه هیچ علایمی نداشت آزمایش خون بردم هیچی نشون نداد دکترش گفت ویروسی هست تبش، یه شربت داد برای تقویت سیستم ایمنی خوب شد

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
2706