1265
1273

سلام.نایب الزیاره همتونم بچه ها.....کسی غذای حرم نداره منو ببره ارزو به دل نرم خونه؟ ثبت نام اینترنتی کردم فایده نداره

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279

ببههههههههه زیارت قبول ندارم

التماس دعا

جاداره آدم ب بعضیا بگه:جارو برقی با اینکه میدونه زباله راه نفسشو میبنده بازم هورتش میکشه......جارو برقیتم آشغال!!!😊                                                         اگه حال دلت ی نمه شاد شد برا حال دلم صلوات
8

بابای کثافت نمیبردش دکتر   بدجور مریضه مامانم نشستم قلکمو پاره کردم پول میشمردم ببینم میشه دکتر بردش😢😢😢تو رو خدا اگه میشه تو حرم دعا کن مامانم خوب بشه چیزیش نباشه   زخم رحم داره مشکوک ب سرطان

قبل از ورود ب هر موضوعی!  دقت کنید!   که جوابتون ب تو چ نباشه! ☺☺☺

التماس دعا  نرم افزار  رضوان  رو   نصب کن  بعد بزن غذا حضرتی تودحرم باید باشی بین افراد  قرعه کشی میشه ان شاءالله  شماهم جزوش باشی. 

منم دعا کن تروخدا دیروز عمل داشتم  درد دارم خیلی

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
بابای کثافت نمیبردش دکتر   بدجور مریضه مامانم نشستم قلکمو پاره کردم پول میشمردم ببینم میشه دکتر ...

الهی بمیرم چی میکشی انشاالله چیزی نیست نگران نباش 

واسه مامانت صلوات فرستادم ۵تا

خدایا همه چیو همون موقع بهمون بده که ذوقشو داریم 🙏🏼❤️
1257
بابای کثافت نمیبردش دکتر   بدجور مریضه مامانم نشستم قلکمو پاره کردم پول میشمردم ببینم میشه دکتر ...

بگو که شوخی میکنی😭😭😭بخدا گریم گرفت بمیرم برات عزیزم

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
ممنون عزیزم

سلام عزیزم الهی زیارتت قبول باشه لطفا برای سلامتی و ظهورامام زمان هم دعاکن و همچنین برای حاجت روایی تمام کاربرها دعاکن 

منم دعاکن سلام منوهم برسون 

عزیزم بابت غذا هم از بازار برنامه رضوان رو دانلود کن من بهرکس گفتم نصب کرده اسمش دراومده برا غذای حضرتی 

الهی قسمت شماهم بشه 

یاعلی 

یاعلی بردشمنت لعنت👉اگه حاجت داری  این نذرو انجام بده: اول باید بخدا توکل کنی و راضی باشی به رضای خدا چون حاجت دهنده ی اصلی خداوند هست واگه خدا نخواد برگ درخت هم نمی افته،خداروصدابزن وبگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش دوشهید بزرگوارو صدابزن و باهاشون حرف بزن ومشکلتو بگو و ازشون بخواه واسطه ی شما و خدا بشن تا خداوند به حرمت دعای خیرشون مشکلتو حل کنه. چون این دوشهید دارای درجه تقوا و ایمان زیاد هستن و از عرفای گمنام خدا به حرمتشون اگه به صلاح باشه حاجتمونو میده و تومذهب شیعه هم توسل رایج هست بعدش نیت کن صلوات یا خیرات هدیه کنی به دوشهید یااگه مشکلت حل شد ۴۰ روز غیبت نکنی و دروغ نگی  یا نمازتو سروقت بخونی یا حجابتو فاطمی کنی 😍 فرقی نداره حاجتت چیه اگه تاپیکمو بخونی می بینی که شکرخدا از دعای خیر شهدا اینجا خیلی از کاربرها حاجت روا شدن اونم حاجت محال 😊۳۱ صفحه کامنت حاجت روایی هست بخونشون  ،راستی درباره کرامات شهیدهادی یه کتاب هست به اسم سلام برابراهیم دانلود کن بخون عالیه دانلودش مجازه خودناشر اجازه داده ،درباره شهیدسامانلو هم به تازگی کتاب سامان عشق چاپ شده اونم تهیه کن بخون 😊 لینک تاپیک حاجت روایی رو هم اینجا میذارم که بری بخونیش ،راستی یادت نره قبل حاجت خودت اول برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعاکن و صلوات بفرست براشون چون هزاربرابر اثرش بخودت برمیگرده 😍الهی خداوند حاجت دل همه رو مخصوصا شما که امضامو میخونی به زودی زود بده و منم با خبر حاجت روایی شما خوشحال بشم 😍 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست بزن روش و وارد تاپیک شو 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی

عزیزم الهی که مادرتون سلامت باشن نگران نباش 

برای سلامتی مادرت نذر خانوم فاطمه زهرا بکن 

و میتونی نذرشهداهم بکنی امضامو بخون ونذر کن اینجا خیلی ها نتیجه گرفتن 

الهی که تن مادرت سلامت باشه  

من هم دعاش میکنم 

توکل بخدا بکن 

یاعلی 

یاعلی بردشمنت لعنت👉اگه حاجت داری  این نذرو انجام بده: اول باید بخدا توکل کنی و راضی باشی به رضای خدا چون حاجت دهنده ی اصلی خداوند هست واگه خدا نخواد برگ درخت هم نمی افته،خداروصدابزن وبگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش دوشهید بزرگوارو صدابزن و باهاشون حرف بزن ومشکلتو بگو و ازشون بخواه واسطه ی شما و خدا بشن تا خداوند به حرمت دعای خیرشون مشکلتو حل کنه. چون این دوشهید دارای درجه تقوا و ایمان زیاد هستن و از عرفای گمنام خدا به حرمتشون اگه به صلاح باشه حاجتمونو میده و تومذهب شیعه هم توسل رایج هست بعدش نیت کن صلوات یا خیرات هدیه کنی به دوشهید یااگه مشکلت حل شد ۴۰ روز غیبت نکنی و دروغ نگی  یا نمازتو سروقت بخونی یا حجابتو فاطمی کنی 😍 فرقی نداره حاجتت چیه اگه تاپیکمو بخونی می بینی که شکرخدا از دعای خیر شهدا اینجا خیلی از کاربرها حاجت روا شدن اونم حاجت محال 😊۳۱ صفحه کامنت حاجت روایی هست بخونشون  ،راستی درباره کرامات شهیدهادی یه کتاب هست به اسم سلام برابراهیم دانلود کن بخون عالیه دانلودش مجازه خودناشر اجازه داده ،درباره شهیدسامانلو هم به تازگی کتاب سامان عشق چاپ شده اونم تهیه کن بخون 😊 لینک تاپیک حاجت روایی رو هم اینجا میذارم که بری بخونیش ،راستی یادت نره قبل حاجت خودت اول برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعاکن و صلوات بفرست براشون چون هزاربرابر اثرش بخودت برمیگرده 😍الهی خداوند حاجت دل همه رو مخصوصا شما که امضامو میخونی به زودی زود بده و منم با خبر حاجت روایی شما خوشحال بشم 😍 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست بزن روش و وارد تاپیک شو 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی
1241