2703
2553
عنوان

بارداری و عفونت

158 بازدید | 6 پست

تازه فهمیدم باردارم

و عفونت دارم. حتی جدیدا خارش هم گرفتم. 

برا بارداری ضرر نداره؟ حتی اگه درمانش کنم؟

چندبار پماد و قرص شیاف کردم ولی فایده نداشته

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

همه رفتید تو ص اونی ک ب دختره گفته بود نامزد دوست پسرتم؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط زیر نظر پزشک دارو مصرف کن

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

عزیزدلم اول درمان کن و  واسه اینکه باز عفونت نگیری حتما حتما حتما بعد از دس تشویی خودتو خشک کن و سعی کن با آب ولرم و کمی صابون تمیز شستشو بدی.

و لباس زیر هم تو خونه استفاده نکن.. 

یه داروی گیاهی داره که حتی تو بارداری هم اشکالی نداره به دکترت بگو برات مینویسه. 

بنظرم صدرصده. اما باید اون بالاییارو رعایت کنی

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾