1147
1273
عنوان

میگه زن نامزدتم + اسکرین

685 بازدید | 23 پست

سه چهار روز پیش رفتم تو پیج نامزدم که جدید زده دیدم یه زنه زیرش کامنت قلب گذاشته به نامزدم گفتم قسم خورد گف نمیشناسم برو ازش بپرس ببین کیه.رفتم پیامش دادم معلوم بود سن بالاست بالای ۳۵ اینا.گف بیا واتساپ نمیتونم تایپ کنم ویس میدم.خیلی با احترام گفتم ببخشید با آقای فلانی (نامزدم) نسبتی دارین که این کامنتو گذاشتین؟ ویس داد خیلی مثلا میخاس باکلاس بحرفه ۱۰ دقه حرف زده بود که در شخصیت من نیس جواب تورو بدم حالا یا زنشم یا دوس دخترش اصن به تو چه😐 منو میگی کارد میزدی خونم در نمیومد ازین وقاحتش

ادامشو کامنت بعدی میگم طولانی میشه نمیخونید

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

اگه زنش باشه اينجوري خونسرد حرف نميزنه

شروع رژيم : ٩٨/٠٢/١٥ وزن فعلي : ميترسم برم رو ترازو . ٠٢/٢٤  وزن : ٦٢/٢٠٠ وزن هدف ٥٥ كيلو . تاريخ وزن كشي بعدي : ٠٣/١٥  اين تابستون با تابستوناي ديگه خيلي فرق داره

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

منم براش شکلک خنده گذاشتم و بلاکش کردم به نامزدم گفتم گف انگار زنه مشکل داره این چه حرفی بوده زده و رفت بلاکش کرد.منم اتیشی شده بودم به دوستم گفتم برو زیر پست زنه فحش بنویس میدونم عاقلانه نیس ولی دلمو خنک کرد چون زنه خیلی تحقیرم کرد با احترام باهاش حرف زده بودم.پیجش هم کاری بود دوستم فحشو نوشت حالا زنه زنگ و پیام میداد به من که بگو کامنتو پاک کنه. پیج نامزدم کاریه شمارش هس زنگ زده به نامزدم و گریه که بگو اینو پاک کنه من اشتباه کردم نامزدم گفته شما شروع کردی چرا بهش گفتی زنشم یا دوس دخترشم که اتیشی بشه؟ اونم گفته عصبانی بودم

1258

بلد نبود کامنته رو پاک کنه😂حالا گفته ازتون شکایت میکنم😂 در حالیکه دوستم پیجشو دلیت زد به اون دسترسی نداره منو نامزدمم با خطمون بهش حرفی نزدیک که بتونه کاری کنه.تااون باشه دلشوره به دل مردم اندازه و اونجوری حذف نزنه

1274

چقدر کارت بچه گانه بوده

به یه قلب گیر دادی؟ رفتی دهن به دهن این خانمه گذاشتی برای چی؟

همین رفتارارو میکنید قبح خیلی چیزا تو روابطتون میریزه 

گیرای الکی و‌شکهای بی مورد و جنگ و دعوا سر هیچ با یه زن سر یه کامنت

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

هیچ غلطی نمیتونه بکنه خیالت راحت☺️☺️

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من دارم میمیرم میبینی منو!! بچمو گرفتی واسه چی؟ کدوم صلاحت تو نبود تو دلیه من بود!!😭💔🖤                             دلم کمی مرگ میخواهد😭نینی پر💔  ٩٨/٠١/٢٨💔              ۱۰/فروردین/۱۳۹۸ بی بی چکم مثبت شد❤️🙈🌹خدایا تو اوج ناامیدی گذاشتیش تو دلم خودت مواظبش باش امیدمو ناامیدنکن😞🙈🙏🏻 خدایا شکرت  بعدازین همه انتظار بالاخره منم ی نینی اومد تو دلم🙈 خودت مواظب ثمره ی عشقمون باش😍🌹  لطفا اگر امضامو خوندید برای ارامشم یدونه صلوات بفرستید🥺😞 ممنونم🙏🏻
1257
اس ام اس داد

مگه ميشناسينش ؟ 

شروع رژيم : ٩٨/٠٢/١٥ وزن فعلي : ميترسم برم رو ترازو . ٠٢/٢٤  وزن : ٦٢/٢٠٠ وزن هدف ٥٥ كيلو . تاريخ وزن كشي بعدي : ٠٣/١٥  اين تابستون با تابستوناي ديگه خيلي فرق داره
مگه ميشناسينش ؟ 

میگم که اینستا پیام دادم آشنا هستیم کامنت گذاشتین؟؟؟ گف بیاین واتساپ اینجا نمیتونم بچتم.اونجام کلی برام ویس داد که اره در شخصیت من نیس با تو حرف بزنم😂منم بلاکش کردم تا اس داد

میگم که اینستا پیام دادم آشنا هستیم کامنت گذاشتین؟؟؟ گف بیاین واتساپ اینجا نمیتونم بچتم.اونجام کلی ب ...

واااااا..... ديوونه اي چيزي بوده

1252