2726

خیلی تمیز بود.دوستم روش بالا آورد.با دست اونجاهاش رو شستم الان گذاشتم تو ماشین.میدونم خوب تمیز نمیشه . بگین چیکار کنم😫😫نگین بندازم دور. پتو نو هست. مال جهازم

دیوانه ایم مگه بگیم بنداز دور؟

فردا بدش خشک شویی

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جایی مثل حیاط ندارین ک۷ بشوریش تمیز ؟ 

یا تراسی که راه آب داشته باشه 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
تمیز میشه قشنگ؟؟

بله حتما

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

عزیزم چیز خاصی نشده

خودت شستی ، ماشین هم‌میشوره .... کافیه

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

بده خشکشویی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706