2737
2734
چیا میدی عزیزم؟ منم میخوام غذارو شروع کنم.موندم چی بدم بهش پسر من چهار ماه و ۲۳ روزه

الان زوده شرع كني دكتر همش ميگه پايان ٦ ماه منم چون پسرم وزنش كمه به نظرم سرخود شروع كردم كه مطمئنم دكتر بفهمه دعوام ميكنه وقتي چهار ماه و نيم بود ٦١٠٠ بود من ميگفتم وزنش كمه دكتر ميگفت نه خوبه خلاصه من الان ٥ روز كه خودسر شروع كردم با لعاب برنج ، روز اول لعاب دادم يك ق چروز دوم و سوم ندادم كه يهو حساسيت نداشته باشه ديروز يك ف چ سيب زميني دادم امروز دوباره لعاب 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لعاب برنجو چجوری درست میکنی؟

من خیلی تحقیق کردم کشورای دیگه ۴ماه میگن شروع کنن توی ایرانم بسیاری از پزشکان میگن۴ماه.من بعداز واکسن۴ماهگی شروع کردم.اول لعاب برنج چندروز بعد فرنی ۱هفته بعد حریره بادام بعداز ۱قاشق چایی خوری شروع کنید اب سیب بعد کم کم پوره موز بعدش سوپ بعدم میوه البته نه میوه ای که حساسیت  بده مثل کیوی مثل خربزه توی ۵ماهگی بیسکوییت مادر.اب هم فراموش نشه