2726
عنوان

درد و دل یک دهه شصتی

| مشاهده متن کامل بحث + 2569 بازدید | 89 پست

عزیزم من و خواهرم هر دو متولد دهه شصتیم.خواهرم از من سه سال بزرگتره.من ازدواج کردم و خواهرم مجرده

به خدا نه به خاطر اینکه فکر کنی میخوام دلداری بدم ولی مجردی خیلی بهتره.واقعا به خواهرم حسودی میکنم.داره زندگی میکنه.نه اینکه بگم شوهرم بده نه خدا رو شکر خوبم هست.ولی واقعا خسته شدم بعضی وقتا دوست دارم همه چی رو ول کنم و برم بغل مامانم آروم بگیرم

چقدر قلم قشنگی هم داری و چقدر خوب حست رو منتقل کردی. آفرین به این استعداد

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۶۴ 😢

خواهر من 37 سالگی ازدواج کرد.قبلش خیلی نا امید بود . اما الان میگه ادم تو هر سنی که ازدواج کنه براش کلی ذوق داره.شما هم امیدت به خدا باشه. خدا هیچکسی رو نا امید نمیکنه

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)
البته اینم بگم من قبلا تا ۱۸ سالگی شدیدا ازدواجی بودم اما مامانم نمیذاشت میگفت بچه ای الان که ۲۶ سا ...

آدمی نیاز ب همدم داره عزیزم. اینهایی ک میگن ازدواج بده انتخابهای اشتباهی داشتن.البته ایران چون حقوق انسانی زن مهم نیست اکثر مردها فرهنگ و تربیت برخورد با زن رو ندارن و در نتیجه اکثر زندکیها بن بسته.ولی با این وجود باز هم نمیشه  نیاز آدمها رو  انکار کرد

یه صاب خونه داشتیم قبلا متولد 42 بود نجرد معلم بود و پولدار صفا میکردا مستقل و محکم نه مثل ماها کف گ ...

من 23 سالگی ازدواج کردم.تا قبل از اون تنها سختی زندگیم امتحانات مدرسه و دانشگاه بود.ولی بعد از عقدم قسط و وام و گرونی. اگه میدونستم این همه سختی داره مسلما دیرتر ازدواج میکردم تا از زندگی لذت ببرم

2706