2703
2553
عنوان

درد و دل یک دهه شصتی

2568 بازدید | 89 پست

سلام

چه دنیای دلگیری شده برای ما دهه شصتی ها ، شمای خواننده رو نمیدونم ، ولی من دلگیرم ، دلگیر از تنهایی، دلگیر از بی تعلقی، دلگیر از بی عشقی .

سن و سال خیلی هامون از عشق های رمانتیک و احساسی گذشته ، ولی یه حسی گوشه دلمون تلنبار شده که نتونستیم خرج کسی کنیم .

تا این سن کسی نبوده که عاشقم باشه و من رو با همه وجود بخواد کسی نبوده که من هم همین حس رو نسبت بهش داشته باشم .

بی پرده بگم بچه ها، دلم مدتیه عاشقی کردن میخواد، عشق تو هر سنی عشقه، فقط رنگ و روش فرق میکنه . فقط تعریفمون ازش فرق میکنه، کم سن و سال ها فکر نکنن ما که تا این سن ازدواج نکردیم سنگ بودیم، ما ها خیلی هامون پای سختگیری های خانواده هامون سوختیم.

عشق میتونه حال آدمو خوب کنه، هزار تا مشکل داریا ، ولی همین که یه پیام صبح بخیر از عزیز دلت رو صفحه گوشیت ببینی حس و حال کل روزت رو عوض میکنه.

این همه آدم طی روز از کنار هم عبور میکنیم ولی چطور نمیتونیم نیمه های هم رو پیدا کنیم، چه سخت شده این رسیدن .

دلم حس همسری کردن میخواد

دلم حس مادرانه میخواد

نمیدونم میتونم تجربه ش کنم یا نه ولی ، خیلی وقتها تو خیالم باهاش زندگی میکنم .

با همسرم شیطنت میکنم ، قهر میکنم ، ناز میکنم، مردونگیش رو تحسین میکنم، بهش تکیه میکنم و یه نفس راحت میکشم . از اینکه بالاخره اومد و روح پر تلاطم من رو به آرامش رسوند و رفتار سرکش و لجباز من رو که حاصل گذر زمان و اشتغال با همه سختی هاش هست رام میکنه. تکیه میکنم به اقتدارش ، به تصمیماتش و خاطرم جمع میشه از اینکه این راه رو به تنهایی طی نمیکنم و مجبور نیستم تنهایی تصمیم بگیرم .

به بچه م فکر میکنم، به دوران بارداریم ، به تربیتش ، به اینکه تو صراط مستقیم بزرگش کنم . حس بارداری و رعایت خیلی مسائل ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجود خودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم و حتی شب نخوابیدن ها و کلافگی ها رو خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!

یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه . آره ... من دلم تنگ عاشقی کردن شده . من حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست . تا کی خودمون رو سرگرم کنیم تا جای خالیه یه چیزهایی رو حس نکنیم، خودمون رو تو کار غرق کنیم  و  ...

دلم یه حس و حال خوب میخواد😢😢😢

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اگر به گذشته بر می گشتم حتما تا ۲۰ سالگی ازدواج می کردم😔😔😔

دیگه کم کم داره حس عاشقی و شور و شوق ازدواج جاش را به دلمردگی و نا امیدی میده 😢😢😢😭😭😭😭

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢

امیدوارم عشق رو تجربه کنی. 

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ

اواز دهل شنیدن از دور خوش است . بشین حالشو ببر از مجردیت . یه چیزیم روشن کنم ازاین عشق بازی و اینا خبری نیست . تهش قسط و گرونی و این چیزاظت😅

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولی ۷۱/۶.وزن فعلی ۶۱ .هدف اولیه ۵۷ .هدف نهایی۵۴
2706