1265
1267
عنوان

رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 98 پست

واي بوي وايتكس ميده چ جوري منيشو تو ميخوري اه😏😏😏

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

عزیزم حداقل تو دهنت نگه دار بعد برو تف کن

اینطوری بدتره بوی گندش تمام دهنمو میگیره حتی بعدش نمیزاره اب بخورم  تویه تاپیکای قبلیم درباره سادیسمش گفتم میتونین بخونین 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
1258
همون جا رو خودش بالا بیار تا حالش جا بیاد

اولین باربالا اوردم براش مهم نیست 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

عین شوهر من 😷😷😷 اگه بگم ی بار چیکارم کرد همتون از ته دل عقق میزنین ب خودشم میگم خجالت میکشه میگه نمیدونم چرا اینکار و کردم از بس فیلم خراب دیده رو ذهن اش اثر گذاشته

عاقو میگن خدا هرکسی رو بیشتر دوست داره مشکلات بیشتری سر راهش میزاره اینجور که من حساب کردم خدا دیوونه منه یعنی رسما عاشقمه😍😍😍😂😂
اینطوری بدتره بوی گندش تمام دهنمو میگیره حتی بعدش نمیزاره اب بخورم  تویه تاپیکای قبلیم درباره س ...

نمیدونم خیلی از مردا از این درخواستا دارن رابطه دهانی مشکل نداره و خوردن اون منی رو نمیدونم باهاش حرف بزن مثلا بگو میگن خیلی بده و فلان

1281

چرا باهاش موندی 

بخدا مریض میشی

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دادم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍
عین شوهر من 😷😷😷 اگه بگم ی بار چیکارم کرد همتون از ته دل عقق میزنین ب خودشم میگم خجالت میکشه میگه ...

الان همه اوق میزنن و میگن بهم چندش ولی مجبورم وقتی موهامو تودستش نگه میداره ومیکشه و سرم ازدرد منفجرمیشه میخوام چیکارکنم مگه زورم میرسه بهش مگه میتونم اون لحظه ازدهنم خارج کنم بخوام نگه دارم بدتربوی بدش دهنمو پرمیکنه

باورم نمیشه اینقدر بی پرده و وقيحانه حرف میزنید    

میتونی نخونی تا کی باید خرف نزد کجاش وقیحانس 

1226
اولاک کاربریه منو حذف کردن سر این سوالا.تاحذف نشدی بروخودت. البته بایه خط دیگ داشتم... بعدم بله توان ...

خب پس کی بگم کجابگم دردودلمو  همش میگن بی حیا و... دخورای فامیل میشنن از روابط اتاق خوابشون میگن من اصلا دورورشون نمیرم اینجا مجازیه بهترمیتونم حرف بزنم

گاز بگیر

چطوری بگم عزیزم با ادم سادیسمی وحشی بودی تاحالا 

استارتر شوهر شما خشن دوست داره  که منم اینطوری دوس داشتم که متاسفانه شوهرم ریلکس دوس داره

دوس داری کتک بخوری تورابطه و موهاتو بکشه و وفتی رابطه دهانی داری هی بزنه توگوشت و.... 

چرا باهاش موندی  بخدا مریض میشی

خب نمیدونم دوسش دارم یه دوس داشتن احمقانه 

چطوری بگم عزیزم با ادم سادیسمی وحشی بودی تاحالا 

شوهر شمارو نمیدونم اما شوهر من معلوم اداشو در میاره از رو فیلما تو ذهنش کپی میکنه رو من اجرا میکنه لعنتی چند بار تا حالا گفته رابطه مق.عدی داشته باشیم زیر بار نرفتم😷

عاقو میگن خدا هرکسی رو بیشتر دوست داره مشکلات بیشتری سر راهش میزاره اینجور که من حساب کردم خدا دیوونه منه یعنی رسما عاشقمه😍😍😍😂😂
1280