1265
1273
عنوان

رابطه

1636 بازدید | 98 پست

اینجا واسه پرسیدن همین چیزاس دیگه گزارش نزنین لطفا چون هیچ جای دیگه نمیشه از کسی پرسید 

رابطه دهانی ممکنه مشکل ایجاد کنه ؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

صد درصد

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

بله مریض میشه امکان داره میکروب معده بگیری موقع خوردن به این فکر کن ار اونجا جیش میاد .

مجبورم میکنه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
1279

ببین نظر کلی من اینه تو رابطه انجام کاری که هر دو طرف ازش لذت میبرن و راضی ان به شرط رعایت کامل اصول بهداشتی مشکلی نداره در غیر این صورت مشکل داره و انجام ندین

گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                        یعنی تو خری،من به مراتب زتو خرتر!😐😐✋🏻

خب همونجور ک زنها از یه قسمتهای بدنشون تحریک میشن و تو همون قسمتها لذت میبرن و اورگاسم میشن مردها هم بیشتر از همون قسمت لذت میبرن.بنظرم اگه بهداشت و شستشو باشه هیچ مشکلی نیست کل دنیا هم این کارو میکنن

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب تو هم حالشو ببر بگو تو هم باید مال منو بخوری حساااابیا اینطوری بی حساب میشی 

ازینکه اون واسم اینکارو بکنه بدم میاد دخولم درد داره خودشم دهانی دوس داره جدیدا مجبورم میگنه منی بخورم حالم بد میشه موندم چیکارکنم.

خب همونجور ک زنها از یه قسمتهای بدنشون تحریک میشن و تو همون قسمتها لذت میبرن و اورگاسم میشن مردها هم ...

خوردن منی چی اونم اشکال نداره

8
ازینکه اون واسم اینکارو بکنه بدم میاد دخولم درد داره خودشم دهانی دوس داره جدیدا مجبورم میگنه منی بخو ...

اییی منی بخوری اوق حالم بد شد مریضه شوهرت اه اه .ا،ووق 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
ازینکه اون واسم اینکارو بکنه بدم میاد دخولم درد داره خودشم دهانی دوس داره جدیدا مجبورم میگنه منی بخو ...

بیخیال همش که حاله کجاش بده اما منی خوردن نه 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
1226

اینو بگم حق نداره مجبورت کنه.

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اییی منی بخوری اوق حالم بد شد مریضه شوهرت اه اه .ا،ووق 

سادیسم داره 

بعضی های دوس دارن این عق عق کردن واس چیه دیگه

من دوس ندارم واقعا دوس ندارم مجبورم میکنه 

1280