2737
2734

خيلي دومونده ميشم كه اينجا ميخوام دعا كنين ،پسرم چهار ماه و نيمه كه از اوايل سه ماه به دليل رفلاكس ديكه تو بيداري شير نخورد با قطره جكون ميخورد و تو خواب الان با قطره چكونم نميخوره الان از ساعت ٥عصر تا الان هيچي نخورده دلم داره پاره ميشه ،شير خشكي هم هست ترو قران دعا كنين 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یا من اسمه دوا و ذکره شفا

یا من یجعل الشفاء فی ما یشاء من الاشیا

ای که اسمت دوا و ذکرت شفاست💖

ای که شفا را در هرچه بخواهی قرار می دهی💖

عزیزم انشاءالله حالش زودتر خوب میشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
رانيتيدين 

عزیزم داروهاشو سرموقع بده ....رانیتیدین جواب نمیده اکثرا....اگه گیر آوردی زانتاک که خارجی هست بده....اگرم نه ببر دکتر تا داروی جایگزین بده بچه از ۵ عصر شیر نکرده بجای دکتر بردن دعا میکنی....داروش جواب نداده که خوب نشده دیگه

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

بچه رفلاکسی اسید معدش باعث میشه مری و حلقش بسوزه و موقع مکیدن شیر درد داشته باشه....بخاطر همین غذا نمیخوره....درمانش کن طفلکو....قند خونش میافته

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
عزیزم داروهاشو سرموقع بده ....رانیتیدین جواب نمیده اکثرا....اگه گیر آوردی زانتاک که خارجی هست بده... ...

ميدوني چند تا دكتر بردم ؟زانتاك كير اورم تاثيرش خوبه؟

2706