2703
2553

‏رامبد جوان کسی بود که اصرار داشت مردم به‌جای کلمه فرانسوی «مرسی» از کلمه فارسی «سپاس» استفاده کنن، اما حتی از گرفتن شناسنامه ایرانی برای فرزند خودش هم امتناع کرد. سلبریتی‌های ایرانی چیزیین که نیستن.

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
کلاهبرداریهاشون رو ببین تو یوتیوب بزن پشت پرده میاد با سند و مدرک حرف میزنه یه مدام خیلی بولد شد این ...

ایناز حال و حوصله رامبد رو ندارم کلا ازش خوشم نمیومد به حد کافی از روز اول تعجب میکردم چطور معروف شده 😂جدی میگم الانم برام مهم نیست ازش بیشتر از قبل بدم نمیاد اما نه به خاطر زایمان زنش یا شعارهاش کلا به نظرم ادم با شخصیتی نبود مثلا انتظامی رو واقعا دوست داشتم ،علی حاتمی ،عباس کیارستمی کسی این ادما رو دیده باشه دیگه به این جرقه ها توجه نمیکنه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال به جهنم رامبد تو از کاربرایی هستی که دوستشون دارم 

عزیزی مهربون 😘😘😘

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
چيزايى سرمون مياد از رامبد و امثال رامبد نيست از جاى ديگه اس😂 رامبد و قضيه اش و افرادى مثه رامبد و ...

البته این حرفتون هم درسته خوب سر مردم رو با این مدل خبرها گرم میکنن

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2720
نه کسی بره خارج میتونه عاشق ایران باشه شکی توش نیست حتی وقتی شرایطش رو داره میتونه بره بچش رو اونور ...

خب این به اون چه ربطی داره؟

تو افراد مدافع حرم من تو اینستا میبینم یه موقع ها تو پیج یکی از دوستان دقیق یادم نیست اسمشون رو ولی یه اقایی بودن المان زندگی میکردن میرن واسه جنگ و شهید میشن

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
ایناز حال و حوصله رامبد رو ندارم کلا ازش خوشم نمیومد به حد کافی از روز اول تعجب میکردم چطور معروف شد ...

👍👍👍

خب این به اون چه ربطی داره؟ تو افراد مدافع حرم من تو اینستا میبینم یه موقع ها تو پیج یکی از دوستان ...

هیچی دوست عزیز بی خیال بحث بیموردیه 

چقدرم ادعاش میشه جنس ایرانی بخرید این پیراهنی که تو تنمه فلان جا دوختن الان خریدای تو دستش دوس دارم ببینم چیه بجز اون سبزیه

من رامبدو دوس داشتم ولی از نگار خوشم نمی اومدنچسبه بنظرم ولی الان از هردوشون بدم میاد

ما آبادانیا   
2714
دقيقا يه مدت با ليست بازيگران دوتابعيتى مشغول بوديم يه مدت با برنامه برنده باش گلزار  يه مدت ...

موافقم 👍👍

افطاری ساده سفره های ساده یا برنامه هایی که میزاشت هم سفره و بچه های سو تغذیه حمایت میکردن تو که اینقد ادعات میشه و شعار سادگی میدی یکم زایمان زنتو ساده میگرفتی بجا خرج 500 میلیونی ب ادعاهات رسیدگی میکردی یا فقط مردمو با خندوانه سرکار گذاشتی پول میکشی ازشون

ما آبادانیا   
از رامبد متنفرممممممممما ولی مردم یه جور رفتار میکنن که انگار همشون میخواستن برن کانادا بچه دار شدن ...

اینم ب کنار انگار برن خارج حجابشون کامله و با چادر میگردن ک ب نگار گیر دادن

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2706