2703
2553
ببینین دوستان اصلا موضوع بی‌حجابی و بچه و کانادا و.. نیست 

منم الان برم کانادا ، همونجورم... شرایط مالیم هم اکی باشه ترجیح میدم اروپا بدنیا بیارم ولی موضوع ایشون

موضوع دورویی و ریا هست

ایشون بعنوان یه مجری و کسیکه یه شبکه دستش بود و هر شب رو آنتن بود .. با توجه به قوانین این مملکت ، جمهوری اسلامی ، باید از کلی ف ی  ل تر رد میشد ، هم خودش و هم خانوادش ... بنابراین تایید شده بود ... چطور ممکنه وقتی موجه بوده در ایران ، اونجا اینجوری شده ؟

اسمش چی می‌تونه باشه این حرکت ؟؟؟ بغیر از ریا و درویی

برای همین خیلیااااا ناراحت شدن

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
نظری راجب رامبد ندارم چون اصلاا با کارش مخالف نیستم و بشدتم موافقم چیزای دیگه رو منظورم بود

من نمیتونم درکش کنم🙁 حق داره هر جور دوست داره برای زندگیش تصمیم بگیره اما حقیم نداره برای زندگی مردم نسخه بپیچه و با خنده ها‌و شوخی های بیمزش گولشون بزنه 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

‌ولی به شرطی که ادعای وطن پرستی فرد، گوش فلک کر نکنه 😕😑 این همه سلبریتی بچه هاشونو خارج دنیا اورد ...

نوشین جان یه جا مثل کره شمالی مردم در سالگرد رهبر فقیدشون با همه وجود اشک میریزن فکر میکنی باور دارن اون یارو مقدسه یا مجبورن ؟یه جام مثل امریکا مردم ترامپ براشون موضوع برنامه های طنزه با اینکه امار بیکاری رو به نزدیک صفر رسونده من فرق دو تا سیستم رو میزان ازادی بیان میدونم برای همین انتظار ندارم کسی مثل رامبد خیلی شجاع باشه رامبد مجری خوبیه برای بیان متنهایی که براش نوشته شده خیلی نقاط ضعف شخصیتی داره مثلا همسر خوبی برای زنان قبلیش نبود کلا ادم جالبی نبود من شخصا کارهای مدیری رو بیشتر دوست داشتم  اما به نظرم تصمیمش تصمیم پدرانه و. خوبی برای بچه اش بود 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
روبيكا كه واسه رامبد نيست كه واسه ارگان دولتيه😉 پولش هم تو جيب همون ارگان دولتى ميره نميدونم يادتو ...

شما پس حتما پرده برداری از افشای کلاهبرداری خندوانه رو ببینید و از اخبار مطلع بشید 😉

2720

با چ  اجازه ای عکس مردم رو میذارید و قضاوتشون میکنید؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
نوشین جان یه جا مثل کره شمالی مردم در سالگرد رهبر فقیدشون با همه وجود اشک میریزن فکر میکنی باور ...

برای بچه اش قطعا بهترین تصمیمه

اما حرف مردم و شاکی بودنشون علتش چیز دیگه است.

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
شما پس حتما پرده برداری از افشای کلاهبرداری خندوانه رو ببینید و از اخبار مطلع بشید 😉

من ندیدم شبکه روبیکام نمیدونم چیه اما الان نگاه کردم متنهای برنامه رو اقای سجاد افشاری مینوشتن نه رامبد قطعا ده بار مینوشته حالا دست جیغ هورا دوستت دارم ایران 😂😂

2714
من نمیتونم درکش کنم🙁 حق داره هر جور دوست داره برای زندگیش تصمیم بگیره اما حقیم نداره برای زندگی مرد ...

مردم خودشون گول میخورن

سر روبیکا رامبد نیومد کسیو مجبور کنه حتما نصب کنید و استفاده کنید و ....

وطن دوستیشم چیز عجیبی نیست مثل اینه که یکی بره خارج از کشور تحصیل کنه ولی ایرانو دوست داشته باشه به اون هم گیر میدن چرا دورو بازی در میاری؟

اگر کسی وطن دوست باشه سفر خارجی نمیره؟

من خودم اصلا خندوانه نمیدیدم ولی خب این اشتباهه که مردم فکر کنن هرچی یسریا میگن اوکیه و درسته و اینارو الگو قرار بدن

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
ادعاى وطن پرستى مسئولين دوتابعيتى كه گوش فلك رو جر واجر ميكنه كه😉 رامبد نه سر پيازه نه ته پياز يه ...

وای خدا

اصلا بمن چه

حقمونه هر چی بلا سرمون میاد 😐

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
مردم خودشون گول میخورن سر روبیکا رامبد نیومد کسیو مجبور کنه حتما نصب کنید و استفاده کنید و .... وط ...

منم ندیدم اصلا از رامبد بدم میومد حتی دو ثانیه ام از برنامه هاشو. ندیدم 😂😂

من ندیدم شبکه روبیکام نمیدونم چیه اما الان نگاه کردم متنهای برنامه رو اقای سجاد افشاری مینوشتن نه را ...

کلاهبرداریهاشون رو ببین تو یوتیوب بزن پشت پرده میاد با سند و مدرک حرف میزنه یه مدتم خیلی بولد شد این موضوع

منم ندیدم اصلا از رامبد بدم میومد حتی دو ثانیه ام از برنامه هاشو. ندیدم 😂😂

منم نمیدیدم بدم نمیومد ولی همیشه سر تایم برنامش من مشغول کاری بودم یا یادم میرفت یا فیلم دیگه ای میدیدم یا مثلا محتوا برنامه اون شب رو دوست نداشتم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
مردم خودشون گول میخورن سر روبیکا رامبد نیومد کسیو مجبور کنه حتما نصب کنید و استفاده کنید و .... وط ...

نه کسی بره خارج میتونه عاشق ایران باشه شکی توش نیست

حتی وقتی شرایطش رو داره میتونه بره بچش رو اونور بدنیا بیاره خصوصا با این شرایط پاس ایران اما اونی که ما ازش ناراحتیم کسیه که مردم رو تشویق به پیوستن به مدافع حرم میکرد اینه موضوع 

2706