2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جدی؟ چرا از نظر من اصلا جذاب نیست؟ همش تعجب میکنم اخه سحر دولتشاهی به اون قشنگی چطور بعد اون نگار ا ...

من خیلی دوسش دارم

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
اخه بدجور جنجال شده صددرصد استرس میگیرن

یعنی به نظرتون ما باز خندوانه رو می بینیم؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
خیلی ازش بدم اومد مصاحبه شو دیدی تو کانادا؟ دوباره روسری و مانتوشو پوشیده مصاحبه کرده😐

نه ندیدم اگه لینک داری بذار لطفا

من نگار رو خیلی دوست داشتم ولی وقتی فهمیدم جفت پا پرید وسط زندگی اینا خیلی ازش بدم امدم 

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
یعنی به نظرتون ما باز خندوانه رو می بینیم؟ 

قرار بود خنداونه ۶ زمستون تولید بشه ولی دیگه بعید میدونم

من نگار رو خیلی دوست داشتم ولی وقتی فهمیدم جفت پا پرید وسط زندگی اینا خیلی ازش بدم امدم 

بازم ما از جزئیات خبر نداریم

2706